Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Майстер-клас: "Cas листівка з маркерами Le PlumeII Marvy"


Майстер-клас: "Cas листівка з маркерами Le PlumeII Marvy" 

Привіт всім!
Сьогодні я до вас з невеликим майстер-класом по КАС листівці з технікою розфарбовування. Думаю для тих, хто приєднався до листопадового марафону Кеті Ракунсін в інстаграмі за тегом # thedailymarker30day він буде особливо цікавий.

++автор.jpg
1.jpg 

Я люблю пробувати нові інструменти для розфарбовування і цього разу тестувала маркери на водній основі Marvy Le Plume II (Uchida, Japan).
Відразу хочу дати пораду: якщо ви зібралися купити кілька штучок маркерів, брашпенів, олівців, чого завгодно, на пробу, то варто замовляти кілька маркерів з однієї колірної сім'ї. Це дозволить вам зрозуміти всю красу роботи з маркерами, наскільки плавно вони змішуються, переходять від одного відтінку до іншого. Я маю на меті створити об'ємну картинку, наближаючи її до оригіналу з життя, а цього можна досягти лише за допомогою гри тіней і світла. Уявіть, що у мене є три маркери: червоний, синій і зелений. Хіба я зможу розфарбувати за допомогою них троянду? Вона буде плоска, як з дитячої розмальовки. Але якщо у мене буде три червоних від темного до світлого я зможу відтворити (наскільки дозволяє моя майстерність) природну красу квітки.

2.jpg 

Для своєї листівки я вибрала новий набір штампів Альтенью Floral Frame Stamp Set. Так як мої маркери на водній основі, я використовую водостійкі чорнила і щільний акварельний папір. Я взяла Fabiano Torchon і не помилилася, тому що завдяки високій якості у мене не було проблем зі скачуванням верхнього шару паперу від фетрового накінечника або набухання від води.

3.jpg 

Я почала з самого світлого відтінку і відразу зафарбувала всю квітку. Я пробувала попередньо на чернетці, тому що дуже часто мазки від такого типу маркерів швидко висихають і при нанесенні наступного відтінку погано змішуються. В даному випадку наступний відтінок змішується з попереднім дуже добре.

4.jpg 

Більш темним відтінком я намагаюся промальовувати тіні там, де їм логічно бути. Якщо ви сумніваєтеся, де їх розташувати - погугліть фото квітки в інтернеті. Для того щоб перехід між відтінками був більш гладкий, знову візьміть маркер на тон світліше і розтушуйте від темного до світлого.

5.jpg 

Дані маркери двостронні: з одного боку фетровий накінечник-пензель, який ви вже бачили на попередніх фото, а другий тонкий, типу капілярної ручки. На другій квітці я вирішила скористатися саме другим - з його допомогою відмінно імітувати різні прожилки.

6.jpg 

Для завершального акценту я взяла білу гелеву ручку. Мені останнім часом дуже подобається цей прийом, коли зверху ставляться білі цяточки в довільному порядку і довільних розмірів. Квіти починають прямо сяяти!

7.jpg 

Коли мої квіти повністю висохли я вирізаю їх ножицями, залишаючи невеликий білий кант.

8.jpg 

Відруковую на основі елементи, яких не  вистачає композиції і напис і приклеюю квіти на спінений скотч для об'єму.

9.jpg 

Я дуже лінива тому обожнюю використовувати готові заготовки для листівок. Цього разу я взяла білу заготовку від ROSA Talent. Заготовки йшли в наборі 5 шт, папір з текстурою, середньої щільності і в декількох кольорах (білий, блідо-рожевий і блідо-жовтий). Дуже зручно!

10.jpg 

11.jpg 

Сподіваюся мій майстер-клас і поради були для вас корисними.
До зустрічі!

Досвід
07.10.17
Віра
Доброго дня.Постійно користуюсь матеріалами з вашого...
04.10.17
Ирина
Здравствуйте! Хочу сделать подарок подруге художнице,...
02.08.17
Виктория
Сказать что я разочарована ничего не...
18.06.17
Анна
Заказала и получила от НП-Набор Картина...
Усі відгуки
Події
Нові кольори художнього акрилу "ROSA Studio" Палітра розширилася на 9 кольорів!
...
18.10.17
Олійні фарби "Академія" Виготовлено в Україні!
...
17.10.17
"Луч" - фарби для дитячої творчості Акварель і гуаш в яскравих наборах.
...
13.10.17
Усі події