Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Майстер-клас: "Cas листівка з маркерами Le PlumeII Marvy"


Майстер-клас: "Cas листівка з маркерами Le PlumeII Marvy" 

Привіт всім!
Сьогодні я до вас з невеликим майстер-класом по КАС листівці з технікою розфарбовування. Думаю для тих, хто приєднався до листопадового марафону Кеті Ракунсін в інстаграмі за тегом # thedailymarker30day він буде особливо цікавий.

++автор.jpg
1.jpg 

Я люблю пробувати нові інструменти для розфарбовування і цього разу тестувала маркери на водній основі Marvy Le Plume II (Uchida, Japan).
Відразу хочу дати пораду: якщо ви зібралися купити кілька штучок маркерів, брашпенів, олівців, чого завгодно, на пробу, то варто замовляти кілька маркерів з однієї колірної сім'ї. Це дозволить вам зрозуміти всю красу роботи з маркерами, наскільки плавно вони змішуються, переходять від одного відтінку до іншого. Я маю на меті створити об'ємну картинку, наближаючи її до оригіналу з життя, а цього можна досягти лише за допомогою гри тіней і світла. Уявіть, що у мене є три маркери: червоний, синій і зелений. Хіба я зможу розфарбувати за допомогою них троянду? Вона буде плоска, як з дитячої розмальовки. Але якщо у мене буде три червоних від темного до світлого я зможу відтворити (наскільки дозволяє моя майстерність) природну красу квітки.

2.jpg 

Для своєї листівки я вибрала новий набір штампів Альтенью Floral Frame Stamp Set. Так як мої маркери на водній основі, я використовую водостійкі чорнила і щільний акварельний папір. Я взяла Fabiano Torchon і не помилилася, тому що завдяки високій якості у мене не було проблем зі скачуванням верхнього шару паперу від фетрового накінечника або набухання від води.

3.jpg 

Я почала з самого світлого відтінку і відразу зафарбувала всю квітку. Я пробувала попередньо на чернетці, тому що дуже часто мазки від такого типу маркерів швидко висихають і при нанесенні наступного відтінку погано змішуються. В даному випадку наступний відтінок змішується з попереднім дуже добре.

4.jpg 

Більш темним відтінком я намагаюся промальовувати тіні там, де їм логічно бути. Якщо ви сумніваєтеся, де їх розташувати - погугліть фото квітки в інтернеті. Для того щоб перехід між відтінками був більш гладкий, знову візьміть маркер на тон світліше і розтушуйте від темного до світлого.

5.jpg 

Дані маркери двостронні: з одного боку фетровий накінечник-пензель, який ви вже бачили на попередніх фото, а другий тонкий, типу капілярної ручки. На другій квітці я вирішила скористатися саме другим - з його допомогою відмінно імітувати різні прожилки.

6.jpg 

Для завершального акценту я взяла білу гелеву ручку. Мені останнім часом дуже подобається цей прийом, коли зверху ставляться білі цяточки в довільному порядку і довільних розмірів. Квіти починають прямо сяяти!

7.jpg 

Коли мої квіти повністю висохли я вирізаю їх ножицями, залишаючи невеликий білий кант.

8.jpg 

Відруковую на основі елементи, яких не  вистачає композиції і напис і приклеюю квіти на спінений скотч для об'єму.

9.jpg 

Я дуже лінива тому обожнюю використовувати готові заготовки для листівок. Цього разу я взяла білу заготовку від ROSA Talent. Заготовки йшли в наборі 5 шт, папір з текстурою, середньої щільності і в декількох кольорах (білий, блідо-рожевий і блідо-жовтий). Дуже зручно!

10.jpg 

11.jpg 

Сподіваюся мій майстер-клас і поради були для вас корисними.
До зустрічі!

Досвід
21.04.17
Руслана
Друзі (саме так тепер)), щиро дякую...
20.03.17
Катя
Добрый день! Скажите пожалуйста на счет...
14.03.17
Vira
Дуже задоволена роботою магазину. Робила замовлення...
13.03.17
Елена
Первый раз делала заказ, все понравилось....
Усі відгуки
Події
Розчинник без запаху "ROSA Studio" Допоміжні матеріали для олійного живопису.
...
28.04.17
Оновлений графік роботи Травневий графік роботи.
...
26.04.17
Нові мотиви "Акрилового живопису за номерами" Ще більше творчості і розваг з "ROSA START"! :)
...
20.04.17
Усі події