Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки
Усі бренди: A C D F H I J K M P R S T V Г З П
Fabriano
Основний напрямок діяльності компанії Fabriano - виробництво паперу та блокнотів високої якості. Революційні інновації у виготовленні паперу дали можливість фірмі випускати високоякісну і при цьому дуже дешеву паперову продукцію. Молотковий млин, водяні знаки, застосування тваринного желатину замість крохмалю - все це зробило торговельну марку "Фабріано" законодавцем паперової моди, який вона є і по цей день. 
Сьогодні фабрика обладнана найсучаснішою технікою, яка дозволяє покращувати технології виробництва продукції, розширювати асортимент товару і завдяки цьому збільшувати кількість клієнтів. Але, незважаючи на використання інновацій, компанія не забуває і про традиції: фірма застосовує на практиці старовинні методи виготовлення паперу вручну. Крім того, "Фабриано" дбає і про навколишнє середовище: всі технологічні процеси компанії сертифіковані системою керуючого середовища, а випущені вироби - спеціальною системою якості. Фірма виконує всі вимоги Європейської економічної політики.

"Фабріано" - папір для всіх видів малювання

Основні характеристики паперу Fabriano, на які варто звернути увагу, перш ніж купити товар: гнучкість, вага одного квадратного метра в грамах, прозорість, текстура, колір, вологість, сумісність з художніми фарбами певного типу.

В асортименті компанії представлена наступна продукція:

  • дизайнерський папір "Фабріано" CartaCrea з двома поверхнями - лицьовою (глянсовою, гладкою) і зворотньою (шорсткою);
  • пастельний папір Tiziano, який є справжнім еталоном якості і користується величезною популярністю серед художників;
  • Fabriano папір акварельний із серії Studio і Studio Torchon. Відрізняється прекрасним співвідношенням "ціна-якість" і особливо затребуваний серед учнів художніх шкіл і всіх тих, хто починає освоювати художні техніки; серія Studio Torchon характеризується крупнозернистою структурою;
  • офортний папір Rosaspina, що представляє собою тонкіший картон, ніж той, який виготовляється з якісної сировини, що містить близько 60% бавовни;
  • папір Pittura і Telа, призначений для роботи з акриловими, масляними та темперними фарбами;
  • блокноти для ескізів різних серій - виготовляються без використання кислот, що забезпечує тривале збереження паперу.

Fabriano Watercolor - папір для акварелі "Фабріано"

Такий папір для акварелі хочуть купити всі, хто займається живописом з використанням акварельних фарб. Переваги продукції: гарна якість склейки, унікальна нерівномірна текстура, високий рівень щільності. Відмінно підходить для роботи з колонковим пензлем. Машинне виробництво сприяє тому, що папір Fabriano можна купити за невисокою вартістю. Склад виробу - 100% целюлоза. Структура - шорстка. Папір відмінно підходить для роботи не тільки з аквареллю, але також з тушшю, акриловими, гуашевими і темперними фарбами.

Папір "Фабриано" ACCADEMIA SCHIZZI

Високоякісна продукція для малювання з 100% целюлози. Переваги та особливості: стійкість до багаторазових стирань завдяки внутрішньому і зовнішньому калібруванню, а також відсутність у складі кислоти. Ідеально підходить для створення ескізів деревним вугіллям, чорнилом, олівцями і пастеллю.

Папір Fabriano Tela

Відрізняється чудовою всмоктуючою здатністю, не містить кислот, має цікаву фактуру, яка чудово передає структуру полотна. Підходить для живопису олійними фарбами.

Альбом для малювання Fabriano Academia

Може складатися з 25-100 робочих аркушів білого кольору. Папір характеризується дрібнозернистою структурою, середнім рівнем щільності. Відмінно підходить для малювання з використанням таких художніх матеріалів, як вугілля, олівець, сепія.

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити папір "Фабріано" та інші матеріали для малювання.

Сайт виробника - www.fabriano.com/p/en
Досвід
02.08.17
Виктория
Сказать что я разочарована ничего не...
18.06.17
Анна
Заказала и получила от НП-Набор Картина...
21.04.17
Руслана
Друзі (саме так тепер)), щиро дякую...
20.03.17
Катя
Добрый день! Скажите пожалуйста на счет...
Усі відгуки
Події
...
21.07.17
Акрилова туш "Amsterdam" Для живопису, графіки, декорування.
...
18.07.17
Фарби-спреї для тканин "Fashion-Shimmer Marabu" 11 яскравих кольорів з блискітками! :)
...
18.07.17
Усі події