Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Маркери "Winsor & Newton"Маркери "Winsor & Newton": для найвибагливіших і найталановитіших художників! :)  

1.JPG

Професійні художні маркери останнього покоління на спиртовій основі від "Winsor & Newton" "Brushmarker" з двома накінечниками: багатофінкуціональним пензликом і широким накінечником "долото".
  • Кольори можуть накладатись шарами і розтушовуватись, що дозволяє отримувати нескінченну кількість відтінків і глибину кольорів.
  • Можна використовувати на папері, дереві, склі, пластику, металі та інших поверхонь.
  • Нетоксичні.
Широке "долото" ідеальне для швидких штрихів і замальовування великих поверхонь. Маркери Brushmarker виготовлені з використанням чорнил на спиртовій основі, які відповідають вимогам якості професійних художніх фарб. Це дозволяє наносити фарбу на поверхню   рівномірно і гладко, не залишаючи проміжків. Використовуючи   маркери "Brushmarker", легко досягти бездоганного результату.

Накінечники маркерів "Brushmarker"
Маркер Brushmarker має два накінечники: пензлик і широке "долото". Накінечник у вигляді  пензлика,  виготовлений  із подвійного матеріалу, що гарантує довготривале  використання.  Він складається з твердого внутрішнього і м’якого зовнішнього шарів. Це багатофункціональний накінечник, що дозволяє створювати велике розмаїття штрихів. Змінюючи кут нахилу і тиск на накінечник, можна точно контролювати товщину лінії.

Чим відомий "Brushmarker"?
  • він багатофункціональний, що дозволяє створювати штрихи різної товщини;
  • його накінечник, у вигляді пензлика, виготовлений з міцного і витривалого матеріалу;
  • він гнучкий, що дозволяє користувачу змінювати напрям лінії не розриваючи її;
  • двошарова технологія забезпечує максимальний контроль. 
++
2.JPG
Палітра  складається з 72 кольорів, в тому числі 10 сірих відтінків і блендера (змішувача); 11 кольорів, що входять виключно до палітри "Brushmarker"; 61 колір співпадає з палітрою маркерів "Promarker".

seredni_tony.jpegsokovyti_tony.jpegtilesni_tony.jpegyaskravi_tony.jpeg
Набір "Brushmarker", середні тони, 6 штукНабір "Brushmarker", соковиті тони, 6 штукНабір "Brushmarker", тілесні тони, 6 штукНабір "Brushmarker", яскраві тони, 6 штук

1.JPG

Маркери "Promarker" від компанії "Winsor & Newton" – це стійкі перманентні, забезпечують бездоганний колір і тонку заливку. Навіть при послідовному накладанні штрихів відсутні полоси, що робить їх ідеальними для дизайну, графіки, ілюстрації (в тому числі і в стилі манга) і багатьох інших видів творчості. Кольори можуть змішуватись або накладатись шарами один на одний для отримання тонів чи тіней.

Чому Promarker став популярним?
  • унікальні відтінки;
  • неперевершена якість;
  • універсальність.
Маркери мають надійну систему закривання за розміром (click-fit), що вберігає маркер від висихання.
Швидко висихають. Підходять для пеперу, дерева, скла, пластику, металу та інших поверхнях.  Дві робочі поверхні: тонкий накінечник "перо" для ретельного промальовування деталей і широкий "долото" для забарвлення великих поверхонь і швидких замальовок. 

Палітра кольорів складається з 148 кольорів в тому числі блендера (змішувача); 15 унікальних відтінків сірого.
++
2.JPG

poshtuchno.jpeg
Маркер "Promarker", поштучно, 147 кольорів

neytralni_tony.jpegseredni_tony_6.jpegyaskravi_tony_6.jpeg
Набір "Promarker", нейтральні тони, 6 штукНабір "Promarker", середні тони, 6 штукНабір "Promarker", яскраві тони, 6 штук

set1_12.jpegset2_12.jpeg
Набір "Promarker", Set 1, 12 штукНабір "Promarker", Set 2, 12 штук

1.JPG

"Winsor & Newton Pigment Marker" - інноваційні професійні художні маркери на основі високоякісних художніх пігментів, світлостійкі, гарантують зберігання і яскравість кольорів протягом ста років.


107 яскравих і насичених відтінків, в тому числі 24 відтінки сірого чотирьох типів: холодні, теплі, нейтральні, тонері і 2 блендери (змішувачі): безбарвний і білий).

Дві робочі поверхні: тонкий накінечник "перо" для найдрібніших деталей і широкий 
накінечник "долото" для забарвлення великих поверхонь і швидких замальовок.

За допомогою блендера можна змішувати різні маркери Pigment Marker, отримуючи нові відтінки, м’які переходи з кольору в колір і тіні.

Використовуючи спеціальний папір виготовлений для "Winsor & Newton Pigment Marker" можна досягти оптимального змішування кольорів, їх максимального розмаїття, а також акварельного ефекту.
+2.JPG

sokovyti_tony.jpegtilesni_tony.jpegyaskravi_tony.jpeg
Набір "Pigment Marker", соковиті тони, 6 штукНабір "Pigment Marker", тілесні тони, 6 штукНабір "Pigment Marker", яскраві тони, 6 штук

Компанія "Winsor & Newton" також пропонує інші види маркерів в наборах:
metallic.jpegneon.jpeg
Набір маркерів "Winsor & Newton", "Металік", 6 штукНабір маркерів "Winsor & Newton", "Неон", 6 штукЯкщо творите маркерами "Winsor & Newton" -  від Вашого шедевру не можна буде відірвати очей! :)

Досвід
02.08.17
Виктория
Сказать что я разочарована ничего не...
18.06.17
Анна
Заказала и получила от НП-Набор Картина...
21.04.17
Руслана
Друзі (саме так тепер)), щиро дякую...
20.03.17
Катя
Добрый день! Скажите пожалуйста на счет...
Усі відгуки
Події
Оновлений графік роботи Наш графік роботи на найближчий тиждень.
...
18.08.17
...
21.07.17
Акрилова туш "Amsterdam" Для живопису, графіки, декорування.
...
18.07.17
Усі події