Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Блокноти "Kyiv Style"logo_thumbs.jpg

270_QtTTw.jpg

Kyiv Style - це найкращі в Україні ілюстровані блокноти, яскраві, оригінальні і надихаючі.
Kyiv Style - це невеликий сімейний бізнес. Над кожним блокнотом ми працюємо надретельно, приділяючи запуску кожного проекту до року. Щоб робити для вас найкращі блокноти, ми об'єднали знання і досвід в сфері мистецтва і дизайну, кращі поліграфічні технології та інновації, а також любов до людей.
Kyiv Style - це не просто блокноти, це завжди історії: для кожного нового блокнота ми придумуємо оригінальну тему і особливе наповнення. Ми насичуємо наші блокноти по максимуму і намагаємося зробити їх живими, щоб вони змушували ваші серця битися швидше, а вас - посміхатися частіше. :)

Блокнот для справи
В процесі роботи над блокнотом ми переосмислили таке нудне поняття як діловий блокнот. Ми вирішили довести, що написання планів на тиждень, списку покупок і бюджетів може бути веселим і цікавим. На кожному розвороті є ілюстрації, які роблять досвід ведення блокнота яскравішим. Блокнот дуже веселий, в ньому прекрасне все: обкладинка, палітурка, кишенька, наклейки і звичайно ж наповнення. Неповторний гумор і авторські ілюстрації завжди піднімають настрій.
Особливо весело приходити на ділові зустрічі, відкривати блокнот і спостерігати за реакцією людей: хтось радіє, хтось дивується, хтось сміється, але ніхто не залишається байдужим. ;)
Блокнот для справи від Kyiv Style: важливо не тільки що ти пишеш, а й де!

Для дела.jpg

Хороший Поганий блокнот
Ми віримо, що всі дорослі одночасно трішки діти, всім нам не є чужими якісь дитячі, наївні або навіть хуліганські прояви. "Хороший Поганий блокнот" був створений саме для цих дітей, які живуть всередині кожного дорослого.
У цьому блокноті ми граємо з поняттями "хорошого / поганого", зіставляємо найнесподіваніші, іноді навіть дивні речі. Але головна фішка в тому, що все дуже легко - ми натякаємо, жартуємо і пропонуємо вам самим вибрати, "що таке добре і що таке погано". Наприклад, хто краще: хуліган з синцем або правильний відмінник з рум'янцем?

Хороший Плохой блокнот.jpg

Мамусин блокнот
Ти побачила дві смужки на тесті. І разом з радістю і хвилюванням приходить усвідомлення, що з цього моменту починається зовсім інше життя, і головні, запаморочливі зміни попереду.
Період вагітності - це друга і найважливіша можливість для будь-якої дівчини почати вести щоденник, і зробити це усвідомлено. Це саме той час, коли хочеться прожити, запам'ятати і зафіксувати всі свої відчуття.
Мамусин блокнот допоможе тобі познайомитися з тим світом, в який тобі належить зануритися. А головне - заздалегідь уявити, "побачити" перший рік життя в ролі мами.

272_uI5y2.jpg

Sketch
Kyiv Style Sketch - гідне поповнення сім'ї блокнотів Kyiv Style. Він увібрав в себе всі їхні кращі якості, але при цьому виділяється своїми яскравими обкладинками і зручним розміром. А його місткий і по-справжньому міцний кишеню дозволить завжди мати під рукою все найнеобхідніше для творчості: від гумки до набору олівців.

Sketch.jpg

А5
Так-так, людям як і раніше потрібно кудись записувати свої плани, завдання або просто фіксувати необхідну інформацію. І смартфон в таких випадках далеко не завжди зручніший за папір. Саме для цих цілей ми створили чистий лінійований блокнот А5. Вузький формат, невелика товщина - він не займе багато місця в сумці, а його яскраві обкладинки і набір смішних наклейок піднімуть настрій, коли це буде потрібно.
A5 - перший блокнот Kyiv Style, в якому немає ілюстрацій. Ми вирішили зробити максимально простий і зручний лінійований блокнот, зберігши при цьому всі найкращі наші напрацювання - міцну і містку кишеню, гнучку палітурка, закруглені кути, що не заламуються, плюс гумка, яка надійно утримує разом весь вміст блокнота.
A5 - це не просто блокнот, це ідеальний блокнот для записів. Тільки ти і твої записи. Спробуй!

 A5_.jpgДосвід
27.12.17
Татьяна
Постоянно пользуюсь услугами компании Rosa и...
25.12.17
Віра
Отримала замовлення.Швидко,якісний товар,свіжий.Бо у магазині недавно...
11.12.17
Ольга
сьогодні отримала гуашеві фарби..
15.11.17
Альберт
вот это я называю сервисом!
Усі відгуки
Події
Художня акварель "ROSA Gallery" На-реш-ті! :) Довгоочікувана новинка вже у продажу!
...
16.01.18
Нові мотиви "Акриловий живопис за номерами" Економ-пропозиція по Ваших улюблених наборах для творчості "ROSA START"! :)
...
12.12.17
Новорічні заготовки для декору "ROSA TALENT" Нова святкова серія з 39 трендових заготовок!
...
06.12.17
Усі події