Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Блокноти "Kyiv Style"logo_thumbs.jpg

270_QtTTw.jpg

Kyiv Style - це найкращі в Україні ілюстровані блокноти, яскраві, оригінальні і надихаючі.
Kyiv Style - це невеликий сімейний бізнес. Над кожним блокнотом ми працюємо надретельно, приділяючи запуску кожного проекту до року. Щоб робити для вас найкращі блокноти, ми об'єднали знання і досвід в сфері мистецтва і дизайну, кращі поліграфічні технології та інновації, а також любов до людей.
Kyiv Style - це не просто блокноти, це завжди історії: для кожного нового блокнота ми придумуємо оригінальну тему і особливе наповнення. Ми насичуємо наші блокноти по максимуму і намагаємося зробити їх живими, щоб вони змушували ваші серця битися швидше, а вас - посміхатися частіше. :)

Блокнот для справи
В процесі роботи над блокнотом ми переосмислили таке нудне поняття як діловий блокнот. Ми вирішили довести, що написання планів на тиждень, списку покупок і бюджетів може бути веселим і цікавим. На кожному розвороті є ілюстрації, які роблять досвід ведення блокнота яскравішим. Блокнот дуже веселий, в ньому прекрасне все: обкладинка, палітурка, кишенька, наклейки і звичайно ж наповнення. Неповторний гумор і авторські ілюстрації завжди піднімають настрій.
Особливо весело приходити на ділові зустрічі, відкривати блокнот і спостерігати за реакцією людей: хтось радіє, хтось дивується, хтось сміється, але ніхто не залишається байдужим. ;)
Блокнот для справи від Kyiv Style: важливо не тільки що ти пишеш, а й де!

Для дела.jpg

Хороший Поганий блокнот
Ми віримо, що всі дорослі одночасно трішки діти, всім нам не є чужими якісь дитячі, наївні або навіть хуліганські прояви. "Хороший Поганий блокнот" був створений саме для цих дітей, які живуть всередині кожного дорослого.
У цьому блокноті ми граємо з поняттями "хорошого / поганого", зіставляємо найнесподіваніші, іноді навіть дивні речі. Але головна фішка в тому, що все дуже легко - ми натякаємо, жартуємо і пропонуємо вам самим вибрати, "що таке добре і що таке погано". Наприклад, хто краще: хуліган з синцем або правильний відмінник з рум'янцем?

Хороший Плохой блокнот.jpg

Мамусин блокнот
Ти побачила дві смужки на тесті. І разом з радістю і хвилюванням приходить усвідомлення, що з цього моменту починається зовсім інше життя, і головні, запаморочливі зміни попереду.
Період вагітності - це друга і найважливіша можливість для будь-якої дівчини почати вести щоденник, і зробити це усвідомлено. Це саме той час, коли хочеться прожити, запам'ятати і зафіксувати всі свої відчуття.
Мамусин блокнот допоможе тобі познайомитися з тим світом, в який тобі належить зануритися. А головне - заздалегідь уявити, "побачити" перший рік життя в ролі мами.

272_uI5y2.jpg

Sketch
Kyiv Style Sketch - гідне поповнення сім'ї блокнотів Kyiv Style. Він увібрав в себе всі їхні кращі якості, але при цьому виділяється своїми яскравими обкладинками і зручним розміром. А його місткий і по-справжньому міцний кишеню дозволить завжди мати під рукою все найнеобхідніше для творчості: від гумки до набору олівців.

Sketch.jpg

А5
Так-так, людям як і раніше потрібно кудись записувати свої плани, завдання або просто фіксувати необхідну інформацію. І смартфон в таких випадках далеко не завжди зручніший за папір. Саме для цих цілей ми створили чистий лінійований блокнот А5. Вузький формат, невелика товщина - він не займе багато місця в сумці, а його яскраві обкладинки і набір смішних наклейок піднімуть настрій, коли це буде потрібно.
A5 - перший блокнот Kyiv Style, в якому немає ілюстрацій. Ми вирішили зробити максимально простий і зручний лінійований блокнот, зберігши при цьому всі найкращі наші напрацювання - міцну і містку кишеню, гнучку палітурка, закруглені кути, що не заламуються, плюс гумка, яка надійно утримує разом весь вміст блокнота.
A5 - це не просто блокнот, це ідеальний блокнот для записів. Тільки ти і твої записи. Спробуй!

 A5_.jpgДосвід
02.08.17
Виктория
Сказать что я разочарована ничего не...
18.06.17
Анна
Заказала и получила от НП-Набор Картина...
21.04.17
Руслана
Друзі (саме так тепер)), щиро дякую...
20.03.17
Катя
Добрый день! Скажите пожалуйста на счет...
Усі відгуки
Події
Оновлений графік роботи Наш графік роботи на найближчий тиждень.
...
18.08.17
...
21.07.17
Акрилова туш "Amsterdam" Для живопису, графіки, декорування.
...
18.07.17
Усі події