Dogan_ua.jpg
dots%20Atanur-58.jpg

Асуман та Атанур Догани - турецько-канадські акварелісти та скульптори.

Акварельні роботи Асуман тяжіють до стилю експресіонізму. ЇЇ ранні картини відображають суть традиційного сільського життя в Туреччині: панорамна сцена невеликого містечка або вузької вулиці та будівлі в селі. Її натюрморти настільки ж живописні та характеризуються таким самим нанесенням легких мазків та контрастних кольорів, які ніби розкриваються одне в одному, щоб наповнити відчуттям як монолітності, так і швидкоплинності водночас. 

В картинах Атанура зображені прості люди, які виконують свої повсякденні справи, літні чоловіки, які не гають часу в кафе, або персонажі, причетні до давніх турецьких звичаїв. Образи в роботах Атанура Догана дарують відчуття сили та поетичності, яке художник переважно відображає через емоції в очах та міміці. Останнім часом, на сюжети картин Атанура Догана вплинули люди та їх культури, якими він надихається під час своїх подорожей. У 2004 р. спільнота «Портретного живопису» Канади обрала Атанура Догана, як одного з п’яти художників-портретистів, визнаних найкращими у світі. Художника запросили провести демонстрацію майстерності написання портрету на «Міжнародному фестивалі портретного живопису 2004» в Торонто. У 2009 році пара отримала премію «Народний вибір» на одній з найбільших виставок мистецтва Північної Америки, яка відбувалась в мерії Торонто.


Зустрічайте набір професійної акварелі DOGANART&ROSA з палітрою кольорів відомих художників Атанур та Асуман Доган, засновників міжнародної акварельної спільноти IWS.

Усі роботи Атанура Догана сповнені фантастичною динамікою, сильною енергією та справжніми глибокими емоціями. Надзвичайна красномовна робота "Стопи Балерини" стала частиною дизайну упаковки наборів акварелі DOGANART&ROSA.

Король палітри від Атанура Догана - кобальт бірюзовий. Це свіжий колір з ефектом грануляції, виготовлений на натуральному пігменті, який допоможе створити надзвичайні суміші та додати експресії в кожну роботу.

"Я люблю фарби ROSA, вони мають прозорі, яскраві та насичені кольори. Мій улюблений колір з палітри ROSA це Кобальт бірюзовий, він унікальний та ідеальний для моєї світлої художньої палітри, яку я використовую дуже часто."

 

 

Підбірка кольорів-фаворитів від Атанура та Асуман Доган - ідеальний вибір для художників, які в пошуках палітри, що допоможе виразити шалену енергію та глибокі емоції на папері.

 

Роботи Атанура Догана

 

Работы Асуман Доган

Набори акварельних фарб ROSA Gallery & DOGANART поєднують досвід світових майстрів акварелі та професійні фарби, виготовлені висококваліфікованими українськими технологами з якісної сировини.

 

Набори професійних акварельних фарб DOGANART & ROSA можна придбати виключно в художника, скориставшись сторінкою у facebook AtanurDohanArt

 

icon-facebook-4.png  icon-instagram-4.png