Bryksa_ua.jpg
36733995_2081609785410553_31894867417193

Олександра Брикса – українсько-чеська художниця, дизайнер, ілюстратор, керівник IWS Чеська Республіка, викладач акварельного живопису, засновник некомерційної організації Mezinárodní organizace akvarelistů pro Českou republiku, z.s., власниця галереї La Lesia в Барселоні, організатор та куратор 1-го Міжнародного фестивалю акварелі IWS у Празі, Чеська Республіка.

Закінчила педагогічний коледж зі ступенем викладання для початкової школи та Українську академію друкарства у Львові зі ступенем магістра.З 1993 року Олександра Брикса живе в Празі. Тут, під впливом краси міста, вона створює своє мистецтво в різних ЗМІ. Першою серією її творів у Празі була збірка акварелей під назвою «Таємничі куточки Праги». Вона працювала в різних техніках, її картини експонувались у ряді місцевих галерей. Картини Олександри знаходяться в приватних колекціях, а також у державних установах в різних куточках світу.

В даний час художницю в основному цікавить акварельний живопис: “Магія акварелі зачаровує і спонукає створювати все більш складні теми”. Акварельний живопис, за словами художниці, не має меж та дозволяє створювати шедеври, які можна порівняти з іншими видами живопису.

 


Витонченим смаком, особливим стилем, глибокою філософією сповнена кожна робота художниці.

Розкішні картини з останніх колекцій стали основою дизайну упаковки наборів акварелі Alexandra Bryksa ART&ROSA.

Ніжний та романтичний портрет доньки — «Поема весни» та глибока символічна робота «Infinity» створюють особливу атмосферу та перетворюють набори на витвори мистецтва.

 

 

“Дякуючи акварелі ROSA я можу досягнути високої колоритності рисунку. Фарби дуже насичені, яскраві і прозорі. У мене є кілька улюблених кольорів, але мій фаворит з палітри ROSA – Індіго. Ця фарба дуже багата відмінним пігментом, яким можна досягнути будь-якого очікуваного результату.”

 

 

Ретельно підібрана палітра акварелі від Олександри Брикси – бездоганне рішення для митців, які прагнуть досягнути високої колоритності, благородних сумішей та передати глибину кольору, створити влучні акценти в своїх роботах.

 

Набори професійних акварельних фарб Alexandra Bryksa ART&ROSA можна придбати виключно у художниці, скориставшись сайтом www.alexandrabryksa.com

 

icon-facebook-4.png  icon-instagram-4.png  icon-pinterest-4.png