Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки
Усі бренди: A C D F G H I J K M P R S T V Г П
Cretacolor
1. Історія бренду
2. Торгові марки
3. Групи товарів


1. Історія бренду

Компанія Brevillier розробляє нові продукти для художників. Зокрема, фірма може похвалитися випуском бездеревних олівців і унікального кольорового вугілля. Мета компанії - з'єднати древні традиції з інноваційним підходом у виготовленні якісних і доступних матеріалів для художників. Особливий внесок у розвиток сучасних олівців Сretacolor вніс свого часу Карл Бревільер. Він створив якісні інструменти для малюнка і письма, доступні будь-кому. І на даний момент практично кожна людина може дозволити собі олівці Сretacolor, які зручно купити через наш сайт.

Сretacolor: основні різновиди олівців

  • Акварельні олівці Сretacolor. Поєднують в собі характеристики кольорових олівців і акварельних фарб, допомагаючи вивчати техніку акварельного живопису. Характеризуються легкістю, м'якістю, яскравістю відтінків, прозорістю, приємним блиском. Всі кольори легко змішуються між собою. Олівці прекрасно підходять для різних технік, зокрема, для малювання по сухому і вологому папері. Способи нанесення наступні: перший - створення зображення олівцями Сretacolor з подальшим розмиванням водою для створення ефекту акварелі. Другий - нанесення малюнка на попередньо змочений папір, що робить кольори більш насиченими і інтенсивними. Вибирайте будь-який варіант!
  • Графітові олівці Сretacolor. Такий вид продукції використовується в усьому світі різними людьми і в найрізноманішнімих установах: в офісі, університеті, школі. Графітові олівці ідеально підходять для створення креслень, складних малюнків, ескізів, замальовок, нанесення чітких тонких деталей, ілюстрування, тонування і для роботи на великих поверхнях. Даний вид олівців вибирають з урахуваням твердості: м'які дають темні і густі штрихи, а тверді - світлі і тонкі.
  • Кольорові олівці Сretacolor для малюнка. Професійні вироби можуть використовуватися в різних техніках і допомагають досягти високої художньої виразності. Олівцям для малюнка притаманні світлостійкі, багаті, м'які відтінки, які можна розтушовувати, змішувати між собою і навіть розмивати водою, дозволяючи працювати не тільки з сухою, а й з мокрою поверхнею.
  • Пастельні олівці Сretacolor. Відрізняються зручністю і практичністю. Характеризуються м'яким оксамитовим пастельним штрихом, що ідеально підходить для промальовування тонких деталей. Дозволяють контролювати лінії при точних підмалюваннях. Варто зазначити, що такі олівці вимагають використання спеціального фактурного паперу, оскільки він добре утримує барвистий порошок. Також можна застосовувати тонований папір. Роботи, виконані пастельними олівцями Сretacolor, вимагають обов'язкової фіксації лаками-фіксативами.
  • Інші олівці Сretacolor. Компанія випускає спеціальні олівці (маркувальні, теслярські та ін.), які відрізняються від звичайних способами нанесення і сферами використання. Це можуть бути олівці по склу, металу, кераміці, хімічні олівці і т. д.

Олівці Сretacolor: де купити?

На цій сторінці нашого інтернет-магазину ви можете вибрати і замовити всілякі олівці Сretacolor для різних цілей і технік. Крім олівців, ми рекомендуємо майстрам поглянути на спеціальні аксесуари для художників: кисті для пастелі, гумки-клячки, пера. Вони допоможуть вам у роботі з сухими художніми матеріалами. Створюйте справжні шедеври разом з rosa.ua!

Сайт виробника - apassionforpencils.com

2. Торгові марки

Marino
- високоякісні світлостійкі акварельні олівці, які ідеально поєднують в собі якості акварельних фарб і кольорових олівців, допомагають у вивченні техніки акварельного живопису. Відрізняються інтенсивними кольорами, густими, м’якими штрихами і світлостійкістю. Основна властивість олівців проявляється при розмиванні водою - штрихи отримують акварельний ефект. При роботі в акварельній техніці або при змішування відтінків досягаються неповторні кольорові переходи.

Cleos - ідеально підходять для малювання тонких, чітких деталей, тонування та ілюстрації, ескізів, замальовок, а також для роботи на великих поверхнях. Міцна оболонка із натурального дерева захищає стрижень від ударів. Графітовий стрижень при роботі не ламається, не кришиться, грифель легко заточується.

Karmina – серія професійних кольорових олівців. Вирізняється з поміж інших інтенсивними, насиченими кольорами, м’якими, густими штрихами і світлостійкістю. Підходять для роботи в різних техніках: змішування кольорів, нанесення кольорів шар за шаром, штрихування, фротаж, розтушовування в змішаних техніках.

Fine Art Pastel - серія професійних високоякісних пастельних олівців. Їм притаманний м’який, оксамитовий пастельний штрих, ідеально підходять для промальовки тонких деталей, так як дозволяють краще контролювати лінії при детальних підмальовках. Для роботи з пастельними олівцями, як і з сухою пастеллю, необхідний фактурний папір, який утримуватиме барвистий порошок.

3. Товарні групи

Акварельні олівці 
debd3e77-28e2-11e2-b84e-000c29fa6319.jpeg00Акварельні олівці ідеально поєднують в собі якості акварельних фарб і кольорових олівців, допомагають у вивченні техніки акварельного живопису. Їм притаманні легкість та прозорість акварелі, м’які, багаті кольори, які легко змішуються між собою, як сухими, так і вологими, приємний блиск та яскравість!
Ідеально підходять для різних технік, в тому числі по сухому, та по вологому папері. Тобто, можна працювати як звичайними кольоровими олівцями, а потім розмивати водою, при цьому результат вийде як при роботі із звичайною аквареллю.
Працюючи по попередньо змоченому паперу можна досягти високої інтенсивності та насиченості кольорів, а також незвичайних ефектів. Цікавий результат можна отримати працюючи по сухому або вологому папері акварельними олівцями, попередньо змоченими у воді. Вибір за художником!

Графітні олівці
debd3e63-28e2-11e2-b84e-000c29fa6319.jpeg00Графітні олівці - найпоширеніший вид олівців у всьому світі! Ними користуються на роботі, вдома, в школах, університетах, і навіть в космосі.
Графітними олівцями різної твердості виконують складні малюнки і креслення.
Графітні олівці ідеально підходять для малювання тонких, чітких деталей, тонування та ілюстрації, ескізів, замальовок, а також для роботи на великих поверхнях. Графітові стержні прийнято поділяти за твердістю: тверді олівці дають світлі, тонкі штрихи, м’які – густі і темні штрихи.

Олівці для рисунку  
51d9c7cc-28e3-11e2-b84e-000c29fa6319.jpeg00Професійні високоякісні олівці для рисунку (кольорові та земляніх відтінків) ідеально доповнюють цілий спектр технік і дозволяють досягти неперевершеної художньої виразності. Міцна оболонка із натурального дерева захищає стержень від ударів. Олівцям для рисунку притаманні м’які, багаті і світлостійкі кольори, які легко змішуються між собою, легко розтушовуються, а деякі з них - розмиваються водою! Ці олівці дозволяють працювати як сухими, так і вологими.


Пастельні олівці
ec778896-28e2-11e2-b84e-000c29fa6319.jpeg00Пастельні олівці - надзвичайно зручні і практичні у використанні. Їм притаманний м’який, оксамитовий пастельний штрих, ідеально підходять для промальовки тонких деталей, так як дозволяють краще контролювати лінії при детальних підмальовках. Для роботи з пастельними олівцями, як і з сухою пастеллю необхідний фактурний папір, який утримуватиме барвистий порошок, при цьому рекомендується викоритовувати тонований папір. Як і роботи виконанні звичайною сухою пастеллю, роботи пастельними олівцями потребують фіксації лаками-фіксативами.

Спеціальні олівці
d0148930-28e2-11e2-b84e-000c29fa6319.jpeg00Спеціальні олівці (теслярські, маркувальні) -  в цьому розділі представлені олівці, які відрізняються від звичайних способами та галузями використання. Тут представлені хімічні олівці, олівці по металу, склу та кереміці, а також широкий вибір теслярських олівців!

Аксесуари для художників 
1bc448f4-038e-11e1-9675-000c2952072f.jpeg00У цьому розділі кожен художник-графік знайде собі приємний і доступний аксесуар, який допоможе йому у роботі! Гумки-клячки, розтушовки, пензлі для пастелі, які використовуються при роботі із сухими художніми матеріалами - незамінні помічники при створенні нових шедеврів!

Cannot find 'brands' template with page ''
Олівець пастельний Cretacolor
Код:  40747115
Олівці для рисунку Creativo 27шт Cretacolor
Код:  90740031
Олівець пастельний Cretacolor
Код:  40747114
Олівець пастельний Cretacolor
Код:  40747113
Олівець пастельний Cretacolor
Код:  40747214

Олівець пастельний Cretacolor

40,30 грн.
Товар відсутній
(авторизуйтесь щоб слідкувати за появою товару)
Олівець Cretacolor
Код:  90724108
Акварельні олівці MARINO 24кол Cretacolor
Код:  90524024
Олівець пастельний Cretacolor
Код:  40747126ФОТО
ТИМЧАСОВО
ВІДСУТНЄ
Код:  43220

Гумка-клячка, велика, Cretacolor

Товар відсутній
(авторизуйтесь щоб слідкувати за появою товару)
Олівці для рисунку Вугільні 3шт Cretacolor
Код:  57446001

Олівці для рисунку Вугільні 3шт Cretacolor

Твердість (видів): 3
Ціна: 0 грн.
Сума: 0 грн.
від 89,95 грн.
Придбати
Олівець Cretacolor Monolith
Код:  90520402
Олівець пастельний Cretacolor
Код:  40747235
Олівець Cretacolor
Код:  90724260
Олівці для рисунку Сепія олійна 3шт Cretacolor
Код:  57446342

Олівці для рисунку Сепія олійна 3шт Cretacolor

Колір (видів): 2
Ціна: 0 грн.
Наведіть на будь-який колір
Сума: 0 грн.
від 81,45 грн.
Придбати
Олівець Cretacolor Fine Art
Код:  90516010
Акварельні олівці AQUA MONOLITH 36шт Cretacolor
Код:  25036
Графітові палички Cretacolor
Код:  90540506
Набір натурального вугілля 4-12мм 13шт Cretacolor
Код:  49399ФОТО
ТИМЧАСОВО
ВІДСУТНЄ
Код:  141 06
Олівець Cretacolor
Код:  90724235
Набір олівців для рисунку Неро, Cretacolor
Код:  57446103
Досвід
26.04.18
Katerina
Щиро вдячні магазину за тестові акварельні...
07.04.18
Анна
Покупка акварельных красок у меня пока...
24.03.18
надя
З днем народження 10 ліття
07.03.18
Олена
Як завжди , дуже гарні і...
Усі відгуки
Події
Оновлений графік роботи Наш графік роботи на найближчі вихідні.
...
25.05.18
Маркери "COPIC" Торгова марка зі світовим ім'ям.
...
24.05.18
Нові заготовки для декорування "ROSA TALENT" Вічні календарі, комоди, скриньки!
...
17.05.18
Усі події