Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки
Усі бренди: A C D F G H I J K M P R S T V Г П Т
Marabu
З кожним роком асортимент компанії "Марабу" розширюється і доповнюється. Фірма гарно зарекомендувала себе на європейському ринку в якості стабільного та надійного виробника продукції для художників. Вона є одним з лідерів випуску матеріалів для хобі і творчості, які купують в різних країнах світу. Основна сфера діяльності компанії - виробництво товарів для декоративно-прикладного мистецтва: розпису кераміки, скла та тканини, для акрилового живопису, декупажу та ін. Також налагоджено виготовлення чорнила для друку і покривних матеріалів. 
Серед усього асортименту компанії фахівці особливо цінують фарби "Марабу" для роботи з тканиною, склом і керамікою, а також маркери, контурні фарби. Матові фарби з оксамитовою текстурою підходять для різних видів творчості: трафаретного розпису, живопису, штампування, декупажу. Глянцеві фарби вирізняються яскравим кольором, блиском, високою покриває здатністю. Це і фарба, і лак одночасно, що забезпечує малюнку красиву гладку поверхню і довговічність.

Шовковисто-матові акрилові фарби Мarabu

Відмінно підходять для малювання на дереві, полотні, картоні, ДВП, а також для друкованої і трафаретної техніки. Їм характерна кремова текстура, хороша покривна здатність, вони легко наносяться і висихають. Стійкі до впливу світла і вологості.

Фарби Мarabu по склу та кераміці

Якщо ви хочете прикрасити свій будинок до свята або просто створити сонячний настрій, варто купити фарби Мarabu. Вони легко наносяться на поверхню за допомогою трафарету і так само легко видаляються після закінчення святкувань. Крім того, їх можна використовувати для декорування посуду, вітражного скла, дзеркал. Переваги виробу: просте нанесення і видалення з поверхні, широкий вибір відтінків, світлостійкість, практично не має запаху.

Textil Marabu: фарби по тканині

Якщо ви займаєтеся прикладною творчістю, зверніть увагу на текстильні фарби "Марабу". Вони яскраві, якісні, стійкі, довговічні. Дозволяють працювати з різними тканинами: як натуральними, так і з сумішшю різних волокон. Повністю міняють речі, втілюючи в реальність будь-які ваші фантазії. Додатково можна використовувати контури і фломастери для отримання максимального ефекту.

Переваги фарб по тканині від "Марабу":

  • виготовляються на водній основі;
  • безпечні і нетоксичні, можуть застосовуватися як дорослими, так і дітьми;
  • мають міцний фарбувальний склад;
  • добре наносяться на матеріал пензлем або за допомогою трафарету і штампів;
  • Не розтікаються, відмінно тримаються на тканині.
Щоб зафіксувати малюнок, необхідно пропрасувати тканину гарячою праскою через папір або який-небудь світлий тонкий матеріал протягом 6-8 хвилин. Розписану річ можна прати в машинці при температурі не вище 60 градусів за Цельсієм.
У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити різноманітні барви "Марабу", а також додаткові матеріали для вашої творчості і улюбленого хобі.

Сайт виробникаwww.marabu.com
Досвід
21.05.18
Юрий
Получив. Розпакував вдома. Все гарно, тільки...
26.04.18
Katerina
Щиро вдячні магазину за тестові акварельні...
07.04.18
Анна
Покупка акварельных красок у меня пока...
24.03.18
надя
З днем народження 10 ліття
Усі відгуки
Події
Фарби по тканині "ROSA TALENT" Поштучно і в наборах.
...
03.07.18
Оновлений графік роботи Наш графік роботи на найближчі вихідні.
...
26.06.18
Нові мольберти "ROSA Studio" Дві нові моделі настільних мольбертів.
...
14.06.18
Усі події