Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Маркери "Winsor & Newton"Маркери "Winsor & Newton": для найвибагливіших і найталановитіших художників! :)  

1.JPG

Професійні художні маркери останнього покоління на спиртовій основі від "Winsor & Newton" "Brushmarker" з двома накінечниками: багатофінкуціональним пензликом і широким накінечником "долото".
  • Кольори можуть накладатись шарами і розтушовуватись, що дозволяє отримувати нескінченну кількість відтінків і глибину кольорів.
  • Можна використовувати на папері, дереві, склі, пластику, металі та інших поверхонь.
  • Нетоксичні.
Широке "долото" ідеальне для швидких штрихів і замальовування великих поверхонь. Маркери Brushmarker виготовлені з використанням чорнил на спиртовій основі, які відповідають вимогам якості професійних художніх фарб. Це дозволяє наносити фарбу на поверхню   рівномірно і гладко, не залишаючи проміжків. Використовуючи   маркери "Brushmarker", легко досягти бездоганного результату.

Накінечники маркерів "Brushmarker"
Маркер Brushmarker має два накінечники: пензлик і широке "долото". Накінечник у вигляді  пензлика,  виготовлений  із подвійного матеріалу, що гарантує довготривале  використання.  Він складається з твердого внутрішнього і м’якого зовнішнього шарів. Це багатофункціональний накінечник, що дозволяє створювати велике розмаїття штрихів. Змінюючи кут нахилу і тиск на накінечник, можна точно контролювати товщину лінії.

Чим відомий "Brushmarker"?
  • він багатофункціональний, що дозволяє створювати штрихи різної товщини;
  • його накінечник, у вигляді пензлика, виготовлений з міцного і витривалого матеріалу;
  • він гнучкий, що дозволяє користувачу змінювати напрям лінії не розриваючи її;
  • двошарова технологія забезпечує максимальний контроль. 
++
2.JPG
Палітра  складається з 72 кольорів, в тому числі 10 сірих відтінків і блендера (змішувача); 11 кольорів, що входять виключно до палітри "Brushmarker"; 61 колір співпадає з палітрою маркерів "Promarker".

seredni_tony.jpegsokovyti_tony.jpegtilesni_tony.jpegyaskravi_tony.jpeg
Набір "Brushmarker", середні тони, 6 штукНабір "Brushmarker", соковиті тони, 6 штукНабір "Brushmarker", тілесні тони, 6 штукНабір "Brushmarker", яскраві тони, 6 штук

1.JPG

Маркери "Promarker" від компанії "Winsor & Newton" – це стійкі перманентні, забезпечують бездоганний колір і тонку заливку. Навіть при послідовному накладанні штрихів відсутні полоси, що робить їх ідеальними для дизайну, графіки, ілюстрації (в тому числі і в стилі манга) і багатьох інших видів творчості. Кольори можуть змішуватись або накладатись шарами один на одний для отримання тонів чи тіней.

Чому Promarker став популярним?
  • унікальні відтінки;
  • неперевершена якість;
  • універсальність.
Маркери мають надійну систему закривання за розміром (click-fit), що вберігає маркер від висихання.
Швидко висихають. Підходять для пеперу, дерева, скла, пластику, металу та інших поверхнях.  Дві робочі поверхні: тонкий накінечник "перо" для ретельного промальовування деталей і широкий "долото" для забарвлення великих поверхонь і швидких замальовок. 

Палітра кольорів складається з 148 кольорів в тому числі блендера (змішувача); 15 унікальних відтінків сірого.
++
2.JPG

poshtuchno.jpeg
Маркер "Promarker", поштучно, 147 кольорів

neytralni_tony.jpegseredni_tony_6.jpegyaskravi_tony_6.jpeg
Набір "Promarker", нейтральні тони, 6 штукНабір "Promarker", середні тони, 6 штукНабір "Promarker", яскраві тони, 6 штук

set1_12.jpegset2_12.jpeg
Набір "Promarker", Set 1, 12 штукНабір "Promarker", Set 2, 12 штук

1.JPG

"Winsor & Newton Pigment Marker" - інноваційні професійні художні маркери на основі високоякісних художніх пігментів, світлостійкі, гарантують зберігання і яскравість кольорів протягом ста років.


107 яскравих і насичених відтінків, в тому числі 24 відтінки сірого чотирьох типів: холодні, теплі, нейтральні, тонері і 2 блендери (змішувачі): безбарвний і білий).

Дві робочі поверхні: тонкий накінечник "перо" для найдрібніших деталей і широкий 
накінечник "долото" для забарвлення великих поверхонь і швидких замальовок.

За допомогою блендера можна змішувати різні маркери Pigment Marker, отримуючи нові відтінки, м’які переходи з кольору в колір і тіні.

Використовуючи спеціальний папір виготовлений для "Winsor & Newton Pigment Marker" можна досягти оптимального змішування кольорів, їх максимального розмаїття, а також акварельного ефекту.
+2.JPG

sokovyti_tony.jpegtilesni_tony.jpegyaskravi_tony.jpeg
Набір "Pigment Marker", соковиті тони, 6 штукНабір "Pigment Marker", тілесні тони, 6 штукНабір "Pigment Marker", яскраві тони, 6 штук

Компанія "Winsor & Newton" також пропонує інші види маркерів в наборах:
metallic.jpegneon.jpeg
Набір маркерів "Winsor & Newton", "Металік", 6 штукНабір маркерів "Winsor & Newton", "Неон", 6 штукЯкщо творите маркерами "Winsor & Newton" -  від Вашого шедевру не можна буде відірвати очей! :)

Досвід
07.03.18
Олена
Як завжди , дуже гарні і...
06.03.18
Тетяна
Сьогодні отримала посилочку. Фарби свіжі, грунт чудовий, вже і випробувала. Все добре упаковане. Менеджери доброзичливі. Дякую. Рекомендую магазин.
25.02.18
Татьяна
Очень понравился ваш интернет-магазин. Быстрая доставка,...
08.02.18
Татьяна
Доброго вечора, придбала вашу ,,ЗАГОТОВКА SWEET...
Усі відгуки
Події
Нові фонові трафарети "ROSA TALENT" 5 нових лінійок самоклеючих траферетів "ROSA TALENT"!
...
13.03.18
Заготовки до Великодня від "ROSA TALENT" Великодня колекція заготовок з фанери, МДФ і ДВП.
...
07.03.18
Набори вовни для валяння "ROSA TALENT" Набори вовни для валяння по 30 грам.
...
07.03.18
Усі події