Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Правила нашого дому

Правила нашого дому

Вітаю!
З вами BlackBerry і я продовжую вносити затишок у свою оселю різними рукодільними дрібничками. Ось сьогодні покажу вам такі приємні правила нашої домівки. Давно зустрічала на просторах нета різні варіації на цю тему і дуже кортіло чогось свого: індивідуального, зробленого власноруч і на рідній мові. А з чудовими матеріалами ROSA TALENT у творчому світі немає нічого неможливого!
Не раз уже наші талановиті дизайнери показували у роботі рідину для трансферного переносу і транферні карти. Сьогодні ми теж використаємо цей диво-продукт, але для переносу тексту.

 

1.jpg


Отже, нам знадобляться:

  • дощечка для випалювання (або інша пласка заготовка);
  • трафарет;
  • фарба акрилова, пензлик або краще поролоновий спонж;
  • рідина для трансферного переносу;
  • дерев'яна паличка, стека чи звичайна ложка;
  • ватні палички;
  • акриловий лак;
  • власне текст для переносу.
Серед заготовок для декору та декупажу я довго обирала підходящу поверню. Хотілось чогось геть простого. Вибір впав на дощечки для випалювання - вони тонкі, гладкі та мають гарний візерунок, адже це натуральне дерево. Дуже люблю запах деревини - це викликає безліч приємних спогадів із дитинства.
Для початку я все ж таки пройшлась по дощечці дрібним наждачним папером, щоб надати їй ще більшої гладкості. Потім прийнялась за фон. Обрала ніжну тілесну фарбу та трафарет - ось такий чудовий малюнок із деревом та пташечками. Якраз в тему) 
Зверніть увагу на трафарет: його можна використовувати як є, або шляхом послідовного нанесення можна виконати ціле деревцятко. Зручно, чи не так?

 

2.jpg


Спочатку я наносила фарбу пензлем, але раптом прийшла ідея взяти спонжик із кухонної губки - це дуже зруно і не лишається слідів від пензлика. Просто беремо невелику кількість фарби на спонж і чпокаємо ним по трафарету. І можна не боятись розмиття малюнку - самоклеючі трафарети прекрасно цьому запобігають.

 

3.jpg


Ось така ніжність у нас вийшла)

 

4.jpg


Далі, після повного висихання фарби, беремось за наші написи. Я роздрукувала певні фрази на звичайному лазерному принтері, на зичайному офісному папері. Головне не забувати, що тест має бути відображений дзеркально - в іншому випадку на готовій роботі буде неправильне відображення.

 

5.jpg


Для зручності я розрізала лист на окремі фрагменти.

 

6.jpg


Далі прикладаємо листик лицем до нашої дощечки, слідкуючи щоб слова ішли рівненько та кріпимо гарненько малярним скотчем.

 

7.jpg


Далі іде найвідповідальніша, проте зовсім не важка частина роботи.

 

8.jpg


Набираємо на ватну паличку маленьку кількість нашого засобу, та натираємо нею папірець до проявлення напису. Одразу ж беремся за паличку(я витягнула ось таку пластмасову стеку із дитячого набору пластиліну), можна взяти і ложку і без зайвих зусиль тремо по надпису. Акуратно піднімаємо листик і дивимось, чи достатньо пігмента перейшло на дощечку. Якщо напис не зовсім чіткий, то процедуру повторюємо. Основні умови - це мізерна кількість транферної рідини та тертя із помірним зусиллям. Якщо переборщити хоч із чимісь, то букви можуть розпливтись.

 

9.jpg


Знімаємо наш папірець і маємо гарний напис уже на дощечці. У зоні перенесення маємо вологі сліди, які зникають із висиханням напису. Переносимо усі правила на дощечку.

 

10.jpg

 

11.jpg


Після висихання рідини я покрила дощечку матовим лаком. Ось і все)

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg


Зізнаюсь, найважчим у роботі було зробити цей дзеркальний текст=) - я геть втралила свої професійні навички)))

Бажаю вам вдалого тижня та втілення будь-яких творчих ідей, а ROSA TALENT в цьому допоможе)


Джерело: https://rosa-talent.blogspot.com/2017/08/blackberry_14.html
111

Назад до розділу

Досвід
08.02.18
Татьяна
Доброго вечора, придбала вашу ,,ЗАГОТОВКА SWEET...
17.01.18
Юлия
Дуже вдячна магазину і менеджерам за...
16.01.18
Елена
Большое спасибо компании Rosa за полученный...
27.12.17
Татьяна
Постоянно пользуюсь услугами компании Rosa и...
Усі відгуки
Події
Заготовки для дитячої кімнати від "ROSA TALENT" Лялькові будиночки і аксесуари вже у продажу!
...
06.02.18
Нова серія трафаретів "LOVE" від "ROSA TALENT" Зробіть ваше свято по-справжньому романтичним. ;)
...
01.02.18
Текстурні пасти "ROSA Gallery" Дрібнозерниста, середньозерниста та крупнозерниста текстурна паста від українського виробника.
...
01.02.18
Усі події