Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Виготовлення біжутерії з використанням полімерної глини Fimo Air

 

Виготовлення біжутерії з використанням полімерної глини Fimo Air

1.jpg

1. Дістаньте глину з упаковки, відріжте 1/3 частину, за допомогою валика розкатайте глину товщиною 1 см. Роздрукуйте шаблони сережок та виріжте їх.  Готові шаблони сережок покладіть на розкатаний листок глини, та за допомогою ножа виріжте їх.

 

instruction 1.jpg


2. Використовуючи валик, вирізані з глини камені прокатайте так, щоб краї каменів були грубшими  ніж по центру. Краї каменів загорніть так як на малюнку.

 

instruction 2.jpg


3. Готові камені залиште сохнути при кімнатній температурі або запечіть їх у мікрохвильовій печі протягом 10 хвилин при 600 Вт.

 

instruction 3.jpg


4. Готові камені за допомогою пензлика задекоруйте спеціальною пастою, яка робить пластику міцною. Коли паста висохне, обережно затріть камені шліфувальною губкою.

 

instruction 4.jpg


5. На ту частину каменю, яку ви хочете задекорувати, нанесіть пензликом клей, зачекайте 15 хв, щоб лак став прозорого кольору. Візьміть потрібну Вам кількість поталі, нанесіть на ту частину каменю де є клей, за допомогою пензлика розгладьте позолоту. Надлишок поталі видаліть.

 

instruction 5.jpg


6. Поверхню каменю покрийте лаком, зачекайте до повного його висихання. Щоб зробити підвіску Вам слід: взяти штифт і вкрутити  його в середину каменю. У штифт кріпимо металеве кільце, яке роз'єднуємо плоскогубцями або ножицями, протягуємо в кільце ланцюжок.

Щоб зробити сережки: готові сережки дірявимо – робимо у них отвори для застібок, в отримані отвори ставимо піни, далі піни вставляємо швензи для сережок

 

instruction 6.jpg


111

Назад до розділу

Досвід
08.02.18
Татьяна
Доброго вечора, придбала вашу ,,ЗАГОТОВКА SWEET...
17.01.18
Юлия
Дуже вдячна магазину і менеджерам за...
16.01.18
Елена
Большое спасибо компании Rosa за полученный...
27.12.17
Татьяна
Постоянно пользуюсь услугами компании Rosa и...
Усі відгуки
Події
Заготовки для дитячої кімнати від "ROSA TALENT" Лялькові будиночки і аксесуари вже у продажу!
...
06.02.18
Нова серія трафаретів "LOVE" від "ROSA TALENT" Зробіть ваше свято по-справжньому романтичним. ;)
...
01.02.18
Текстурні пасти "ROSA Gallery" Дрібнозерниста, середньозерниста та крупнозерниста текстурна паста від українського виробника.
...
01.02.18
Усі події