Для корректной работы всех функций сайта требуется включить JavaScript в настройках вашего браузера
До початку сторінки

Прапорці для декору солодощів

 

Прапорці для декору солодощів

 

instruction 8.png


1. Візміть блоки потрібної вам пластики FIMO Soft, покладіть на пергамент та використовуючи ролик, розкатайте трохи пластику. З одного блоку глини вийде приблизно 5 прапорців. Розглажену пластику помістіть у машинку для пластики та розкатайте,  створивши тонкі пласти. Для того щоб створити прапорці  із смужками, потрібно взяти 2 вида пластики  в різних кольорах.

 

instrucruon 1.png


2. Щоб зробити прапорець у смужку: 2 розкатаних вида пластики накладіть одне на одне, притисніть та розріжте по середині, утворені половинки також складіть, притисніть  і ще раз розріжте по середині. Повторіть цей процес ще раз. Після цих дій, ми отримаємо квадратний блок з 8 шарами пластики Fimo Soft.

Утворений квадратний блок смугастої пластики порівняйте - позрізайте краї, зробивши квадратний блок рівним. Потім поріжте цей квадрат на рівні пластинки для подальшої роботи. Утворені пластинки з’єднайте як на малюнку та прокатайте роликом, утворивши 1 пласт.

 

instruction 2.png


3. Щоб зробити прапорці з горохом: розкатайте 2 тонких пласти глини Fimo Soft та Fimo Effect. Власноруч зробіть маленькі кульки Fimo іншого кольору. Кульки помістіть на розкатані пласти глини, у шахматному порядку, притискаючи їх до поверхні щоб вони тримались міцно. Прокатайте роликом поверхню пласта з кульками, поки кульки не ввійдуть у пласт глини.

 

instruction 3.png


4. Виріжте прапорці . Помістіть прапорці на пласти глини. Виріжте з пластики прапорці.

 

instruction 4.png


5. Щоб створити прапорці: на рівний край прапорця помістіть зубочистку та оберніть край прапорця навколо зубочистки. Використовуючи модельну палочку або пальцем,  натисніть на край прапорця з зубочисткою та згладьте з’єднання.

 

instruction 5.png


6. Щоб зробити декоративні серця, візміть кілька шматочків пластики Fimo та помістіть її в силіконовий молд. Утворені серця покладіть на прапорці та обережно натисніть на них.

 

instruction 6.png


7. Для отримання надписів "MR" та "MRS" Вам потрібно зробити шнурочки з пластики Fimo Soft. Найпростіший спосіб зробити шнурочки – використати професійний еструдер Fimo, у разі його відсутності шнурочки можна зробити власноруч. З готових шнурочків пластики створіть надписи та помістіть їх на прапорці. Одержані прапорці запікайте на аркуші для випічки у печі протягом 30 хв при 110С. Дістаньте готові вироби та дайте їм час охолонути, а потім покрийте  їх лаком.

 

instruction 7.png


8. Для створення декору з прапорців для торту: дістаньте з них зубочистки та нанизайте їх на стрічку. Візьміть 2 соломинки зробіть у верхніх їхніх частинах отвори та закріпіть стрічку з прапорцями з обох сторін.


111

Назад до розділу

Досвід
28.07.18
Іванна
Доброго дня! Вперше планую робити у...
21.07.18
Вікторія
Сьогодні отримала відправлення з вітражними фарбами....
21.05.18
Юрий
Получив. Розпакував вдома. Все гарно, тільки...
26.04.18
Katerina
Щиро вдячні магазину за тестові акварельні...
Усі відгуки
Події
Блокноти "ROSA Studio" в нових кольорах! Бордовий, чорний, фісташковий, кремовий і сірий.
...
01.08.18
Фарби по тканині "ROSA TALENT" Поштучно і в наборах.
...
03.07.18
Усі події