Публікація вдячності від ROSA спільноті-Партнеру IWS Ukraine.

Публікація вдячності від ROSA спільноті-Партнеру IWS Ukraine.

Публікація вдячності від ROSA спільноті-Партнеру IWS Ukraine.

Україна багата талановитими майстрами, картини яких заслуговують щоби їх побачили та оцінили любителі акварелі усього світу! Вступ України до міжнародної спільноти акварелістів IWS в 2015році, дозволив українським художникам приймати участь в заходах міжнародного значення та популяризувати акварельний живопис та українських митців у світі.

Молода та прогресивна спільнота IWS в Україні, за короткий строк об’єднала та далі об’єднує багато художників-акварелістів з України та українських митців поза межами країни. Проведення різнобічних майстер-класів, семінарів, практикумів, фестивалів та конкурсів – все це піднімає рейтинг української акварелі в світі та виводить імена українських акварелістів на якісно новий рівень, робить Україну великою частиною світового арт-ринку. 
Завзятість, креативні ідеї, любов до акварельного живопису, активна позиція та прогресивність спільноти IWS, - дуже імпонують цілям та задачам нашої компанії.

Ми дякуємо художниці Галини Отчич, лідеру IWS Ukraine, та українським художникам за співпрацю та участь в розробці акварельних фарб. Дякуємо за атмосферу кожної зустрічі, ви особливі! Зворотній зв'язок від вас, рекомендації та влучні побажання були враховані в рецептурах акварельних фарб ROSA Gallery та допомогли нам досягнути характеристик продукту, очікуваних професійними художниками.

Дякуємо за ваші схвальні відгуки, вони нас дуже надихають 

Схожі публікації

1 Коментарі

  • Avatar
    Halyna Otchych
    Nov 2, 2020

    Дуже приємно почути вдячні слова про нашу спільну працю - української філії міжнародного акварельного товариства IWS Ukraine та ROSA - провідного українського виробника професійних матеріалів для живопису. Дякую за чудову співпрацю, дякую за якісні матеріали, які надихають та дають можливість створювати прекрасні роботи, які високо оцінюють в Україні та за кордоном. Про це свідчать нагороди та запрошення нашим акварелістам на фахові міжнародні та Всеукраїнські мистецькі події: конкурси, виставки, фестивалі, пленери.

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій