ROSA Studio - Для етюдів, навчання, роботи в студії 

ROSA Studio - Для етюдів, навчання, роботи в студії

ROSA Studio - Творчість починається з ідеї! 

Товари для живопису ROSA Studio - ідеальний вибір для навчання, роботи в студіі та етюдів. Якісні професійні матеріали за доступною ціною.

ROSA Studio - Для етюдів, навчання, роботи в студії 

Підкатегорії

 • ФАРБИ ХУДОЖНІ

  Художні фарби ROSA виготовлені та розроблені в Україні. Кваліфіковані спеціалісти компанії та художники України, як експерти, критики та наставники; сучасна лабораторія та спеціалізоване обладнання - найкращі умови для виготовлення якісного українського продукту. 

  Використання якісної сировини, індивідуальний підхід до розробки кожного виду та кольору фарби, тестування усіх вихідних партій – дозволяють нам створювати продукти відповідно до очікувань та потреб художників.

  Чітка система контролю якості на кожному етапі виробництва, перевірка на   змішування, взаємодію з допоміжними речовинами, дослідження фарб на світлостійкість традиційними методами та за допомогою сучасних камер з ультрафіолетовим випромінюванням дають впевненість в збереженні якості фарби з плином часу.

  Ми подовжуємо вивчати світовий досвід, тренди сучасного живопису, вподобання художників,  та створюємо нові кольори для наповнення гамми, щоб фарби ROSA надихали до творчості та надавали більше можливостей для реалізації задумів художника.

 • ПОЛОТНА ДЛЯ ЖИВОПИСУ

  Виробництво ROSA було засноване в 1998 році і розпочалося з ґрунтування основ для живопису.

  Для ґрунтування ми використовуємо виключно натуральні лляні та бавовняні полотна. Ґрунти виготовляємо з високоякісної сировини на сучасному обладнанні: олійно-емульсійний, створений за старовинними рецептурами, та сучасний акриловий. Ручне ґрунтування дозволяє нам контролювати якість продукту на кожному етапі. Сучасні технології допомагають створювати якісні однорідні емульсії та пришвидшити процес виробництва.

  Широкий асортимент ґрунтованих основ ROSA дає можливість вибору найвибагливішим майстрам. Для тих, хто прагне створити шедевр самостійно, від процесу натягування полотна на підрамник до оформлення в раму, ми пропонуємо широкий вибір ґрунтованих полотен в рулоні та модульних підрамників. Для художників, які обмежені в часі та цінують відразу готовий до роботи продукт - безліч видів та розмірів полотен на підрамнику, навіть в індивідуальних розмірах замовника. Для тих, хто тільки опановує живопис та для дизайнерських рішень пропонуємо великий асортимент альтернативних ґрунтованих основ: картон, ДВП, полотно на ДВП прямокутної, квадратної, круглої та овальної форми.

 • ПЕНЗЛІ, МАСТИХІНИ

  Асортимент пензлів ROSA налічує до 1000 позицій. Серед них Ви знайдете пензлі, які призначені для роботи в усіх можливих техніках живопису та декорування, їх висока якість задовольнить навіть найвибагливіших майстрів. Пензлі ROSA представлені:

  • різними видами волосу: натурального (білка, щетина, колонок, поні) та штучного (синтетика, імітації: білки, колонка, мангуста); 

  • безліччю форм: овальні, плоскі, круглі, кутові, віялові, лайнери тощо

  • великим вибором розмірів, від №10/0 до №100;

  • як на довгій ручці для живописців, так і на короткій ручці, для роботи в різних техніках розпису та декорування.

  Пензлі необхідно підбирати відповідно до матеріалу, з яким працює художник. Від обраного для роботи пензля та його якості залежить характер мазків та, в значній мірі, вигляд майбутньої картини.

 • Блокноти, папір

  Паперова група продуктів від ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання представлена блокнотами та папками для акварельного живопису.

  Кожна група має свої особливості та переваги. Блокноти та склейки є незамінними та надзвичайно зручними для роботи на пленері, в кафе, в дорозі. В той же час, ідеально підходять для скетчів та замальовок вдома. Вони стануть безцінним помічником в роботі, як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. 

  • Блокноти ROSA Studio
  • Папки для акварелі

 • АКСЕСУАРИ ДЛЯ ХУДОЖНИКІВ

  Аксесуари ROSA призначенні для комфортної роботи художника, зручного транспортування готових робіт та матеріалів для живопису.

  Для захисту одягу під час роботи з фарбами та іншими художніми матеріалами використовуйте фартухи ROSA STUDIO для дорослих та дітей. Спеціальний водонепроникний матеріал, з якого вони виготовлені, забезпечує чистоту одягу - фарба не переходить на зворотній бік.

  Сумки для паперу ROSA STUDIO представлені трансформерами та сумками на блискавці різних розмірів. Вони допомагають охайно зберігати роботи та зручно транспортувати рисунки, ескізи, картин, креслення, планшети, папір великих та малих форматів. Пенали ROSA призначені для зберігання та транспортування пензлів та художніх фарб. Завдяки компактним розмірам їх зручно переносити в сумці або етюднику.

  Пенали для пензлів та гуаші ROSA STUDIO є різних розмірів: деревянні та тканинні. Металеві пенали для акварелі ROSA Gallery представленні двома видами на різну кількість кювет. Вони додають зручності в роботі з фарбами як в студії так і на пленері.

 • МОЛЬБЕРТИ

  Мольберти є обов'язковим атрибутом майстерні кожного художника та навчального класу художньої школи чи студії.

  Асортимент дерев'яних мольбертів ROSA представлений настільними та стаціонарними мольбертами, популярних конструкцій, для роботи та експозицій. Для їх виробництва ми використовуємо ретельно відшліфований потовщений профіль, який не містить сучків, вибоїн чи шпаклівки, що забезпечує міцність та бездоганний вигляд продукту.

  При розробці мольбертів ROSA Studio ми врахували вимоги від художників та студентів до цього класичного художнього обладнання. Та на додаток до базових характеристик, наші мольберти отримали ряд унікальних переваг: ​​міцний бігунок з бортиком, потовщений профіль, а окремі види унікальний механізм - магнітний затискач для паперу.

  Для найменших художників ROSA пропонує мольберти з двосторонніми основами-планшетами для малювання крейдою та маркерами на водній основі. Завдяки магнітним властивостям основ, на мольберті можна закріпити папір та працювати будь якими графічними матеріалами чи навіть фарбами на водній основі.

  Основні характеристики: 

  Екологічно чиста сировина 
  • Потовщений профіль забезпечує міцну, стійку конструкцію 
  • Унікальна фурнітура розширює можливості при використанні 
  • Додатковий функціонал надає комфорту в роботі 
  • Індивідуальна упаковка відповідає за збереження при транспортуванні

На сторінці
Показано 1 - 12 з 124 позицій
Показано 1 - 12 з 124 позицій