Тематичні набори професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery

Тематичні набори професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery

Раді презентувати Вам нові тематичні набори професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах для художників-портретистів та поціновувачів ботанічної ілюстрації.

Зустрічайте три особливих та унікальних набори акварельних фарб ROSA Gallery, що підібрані згідно з вимогами технік та відштовхуючись від кольорової гами, яку використовують відомі профільні художники України.

Набори професійних художніх акварельних фарб Botanical на 14 і 28 кольорів призначені для поціновувачів ботанічної ілюстрації. Повітряність та багатошаровість, що властиві ботанічній ілюстрації, забезпечуються прозорістю акварельних фарб. Чистота у сумішах досягається домінуванням у палітрі однопігментних кольорів. Набір професійних художніх акварельних фарб Botanical від ROSA Gallery поєднав у собі саме ці властивості.

Набір професійних художніх акварельних фарб Portrait на 14 кольорів від ROSA Gallery сформований з кольорів, що дозволяють отримати широку палітру для відображення людського тіла. Більшість кольорів у наборі однопігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні.

Характеристики професійних акварельних фарб ROSA Gallery в наборах:
• Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб;
• Тонкотерті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість фарб;
• Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно прозорого;
• Класична технологія природнього сушіння акварелі забезпечує її легке розчинення водою та набір фарби на пензель;
• В металевий пенал вбудовані дві палітри різної конфігурації, спеціальна вставка для кювет та зручний фіксатор для пальця, що дозволяє легко утримувати набір фарб у руці під час роботи;
• Завдяки невеликому розміру пенал можна переносити у сумці або етюднику.

Завдяки стильному дизайну обгортки та металевому пеналу з кришкою-палітрою набори акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах стануть вишуканим подарунком для професійного художника.

Детальніше:

Набори акварелі Botanical  Набір акварелі Portrait

Схожі публікації

2 Коментарі

 • Avatar
  Norberto Treviño
  Oct 15, 2020

  Please tell me where I can purchase a metalic set of your professional Rosa watercolor paints. I live in Mexico, south of the United States. I will look forward to your reply. Thanks.

  • Avatar
   ROSA Art
   Oct 19, 2020

   You can purchase ROSA Gallery watercolour set in metal case from our partner in USA. Here is their site https://omniaproart.com/collections/watercolor-paint or https://www.instagram.com/omniapro1/

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій