Місія

Ми прагнемо зробити творчість атрибутом життя сучасної людини.

Допомагаємо людям, від дитини до професіонала, відкрити та реалізувати свій творчий потенціал через якісний відбір та виробництво найкращих матеріалів для творчості, а також створення можливості придбати їх в будь-якому куточку України як он-лайн, так і оф-лайн.

Про нас

ROSA - провідний український виробник професійних матеріалів для живопису, товарів для хобі та декору.

Наша історія розпочинається 1996 року з досвіду виробництва художніх матеріалів. Продуктами бренду ROSA користуються художники України, а також митці 36 країн світу.

Для створення та вдосконалення продуктів ми вивчаємо потреби споживачів, зворотній зв’язок від наших партнерів, тенденції ринку, приймаємо участь у світових і вітчизняних виставках.

Кваліфіковані працівники, власна лабораторія, нові технології, високотехнологічне обладнання, використання якісної сировини та натуральних матеріалів - дають нам можливість створювати та розвивати продукти відповідно тенденціям ринку, відповідати та перевищувати очікування споживачів. Багаторічні традиції та новаторські рішення, увага до кожної деталі і сміливість ідей об'єднані в компанії ROSA задля виготовлення продукції, котра відповідатиме найвищим вимогам.

Історія

2018

Створення та випуск художніх акварельних фарб ROSA Gallery, виготовлених в Україні та розроблених разом з українськими художниками

2016

Створення та випуск художніх олійних фарб ROSA Gallery, виготовлених в Україні та розроблених разом з українськими художниками

Виготовлення та запуск у продаж художнього акрилу українського виробництва ROSA Gallery

2015

Розробка, виготовлення та запуск у продаж першого художнього акрилу українського виробництва ROSA Studio

2013

Компанія впроваджує новий напрямок "Набори" для залучення до творчості новачка

2011

Запуск власного деревообробного цеху. Виробництво повного циклу

Ми, як виробник, представляємо свої полотна на найбільшій світовій виставці виробників м. Франкфурт на Майні (Німеччина)

2008

Запуск роздрібного інтернет-сайту rosa.ua

2007

Запуск напрямку "Хобі"

2004

На ринку України з'являються пензлі під брендом ROSA

2002

Перші експортні поставки полотен українского виробництва у США

1998

Копанія РОСА розпочинає дистрибуційну діяльність: продаж імпортних брендів на ринку України

1996

Створення компанії РОСА.
Виготовлено перше полотно ручної роботи.