Виробництво ROSA було засноване в 1998 році і розпочалося з ґрунтування основ для живопису.

Для ґрунтування ми використовуємо виключно натуральні лляні та бавовняні полотна. Ґрунти виготовляємо з високоякісної сировини  на сучасному обладнанні: олійно-емульсійний, створений  за старовинними рецептурами, та сучасний акриловий. Ручне ґрунтування дозволяє нам контролювати якість продукту на кожному етапі.

Сучасні технології допомагають створювати якісні однорідні емульсії та пришвидшити процес виробництва. Широкий асортимент ґрунтованих основ ROSA дає можливість вибору найвибагливішим майстрам.

Для тих, хто прагне створити шедевр самостійно, від процесу натягування полотна на підрамник до оформлення в раму, ми пропонуємо широкий вибір ґрунтованих полотен в рулоні та модульних підрамників. Для художників, які обмежені в часі та цінують відразу готовий до роботи продукт - безліч видів та розмірів полотен на підрамнику, навіть в індивідуальних розмірах замовника. Для тих, хто тільки опановує живопис та для дизайнерських рішень пропонуємо великий асортимент альтернативних ґрунтованих основ: картон, ДВП, полотно на ДВП прямокутної, квадратної, круглої та овальної форми.

• Традиційні лляні полотна з унікальним олійно-емульсійним та акриловим грунтами
• Бавовняні основи з акриловим ґрунтом в рулонах та на підрамнику, три типи зернистості, унікальні рішення по кольору грунта
• Альтернативні основи живопису: полотно на картоні, грунтовані картон та двп.
• Модулі для складання підрамників
• Багетна рама

Основи для живопису ручної ґрунтовки, виготовлені за старовинними рецептами.