Новинка: Нові кольори акрилу ROSA TALENТ в деталях

Новинка: Нові кольори акрилу ROSA TALENТ в деталях

Ще більше теплих та ніжних, яскравих та соковитих, глибоких та насичених кольорів в палітрі акрилу для розпису тканин ROSA TALENТ. Витрачайте більше часу на творчість та менше - на змішування фарб та пошук необхідного відтінку, просто оберіть його з палітри, яка налічує відтепер 45 кольорів

Нові кольори, гармонійно доповнили палітру акрилу для розпису тканин ROSA TALENT.

Серед них:
Теплі та ніжні відтінки, які часто використовують як фон: Ванільна, Жовта світла, Пісочна
Спокійні пастельні кольори для романтичних, ніжних малюнків: Бузкова, Персикова, Блакитна вінтаж, Джинсова, Зелена вінтаж, Сіра
Насичені та виразні кольори для сміливих робіт, або для створення акцентів в роботі: Червона світла, Бордо, Фіолетова темна, Бірюзова, Оливкова, Шоколад.

Літо - період відпусток, подорожей та довгих вечірніх прогулянок! Створюйте собі настрій, підкресліть свою індивідуальність з розписаним власноруч одягом чи аксесуарами. Якщо розпис не ваша сильна сторона - скористайтеся самоклеючими трафаретами ROSA TALENT, оберіть свій малюнок. Джинсові куртки, футболки, еко сумки, кеди - легко перетворяться в унікальну стильну річ з використанням акрилу для розпису тканин ROSA TALENT.

Акрилові фарби по тканині ROSA TALENT на водній основі ідеальні для розпису світлих та темних тканин різного складу, в тому числі шкіри і замші. Вони еластичні після висихання та надмірно не потовщують тканину. За рахунок високого вмісту пігменту, фарби мають насичені та яскраві кольори, які добре змішуються між собою, утворюючи нові бажані відтінки. Завдяки однорідній консистенції фарби рівномірно лягають на тканину та не розтікаються, тому їх зручно наносити через трафарет.

Основні характеристики:
• Підходять для розпису світлих і темних тканин за рахунок високої покривності
• Однаково рівномірно лягають на натуральні та синтетичні тканини
• Еластичні після висихання та надмірно не потовщують тканину
• Фарби витримують ручне та машинне прання у відповідному режимі

* Доступні в баночці на 20мл та тубі на 60 мл

Акрилові фарби по тканині ROSA TALENT є високопокривними, за рахунок цього кольори виглядають насиченим, як на світлій, так і на темній тканинах. Якщо потрібно досягти ефекту «прозорості», зменшити концентрацію кольору, фарбу потрібно розвести медіумом для акрилових фарб по тканині від ROSA TALENT або водою.

Широка кольорова гамма акрилу для тканин з ROSA TALENT - більше можливостей для реалізації творчих ідей!

Детальніше  МАПА МАГАЗИНІВ

Схожі публікації

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій