Земляні кольори в палітрі професійних художніх олійних фарб ROSA Gallery

Земляні кольори в палітрі професійних художніх олійних фарб ROSA Gallery

122 Вохра жовта P.Y.42 - однопігментна напівпокривна фарба, високого рівня світлостійкості, на основі натурального пігменту.

Фарбі властивий насичений темно-жовтий колір. У сумішах з іншими кольорами дозволяє досягнути широкого спектру теплих природніх тонів, у розбілах дає колір, близький до тону шкіри людини.

156 Вохра світла P.Y.43 - однопігментна напівпокривна фарба, високого рівня світлостійкості, на основі натурального пігменту.
Світлий жовто-коричневий колір з великою палітрою відтінків - від яскраво жовтого у розмиві, до приглушеного пісочного у розбілі.
По тону, є найбільш холодним серед решти охр.
Вохра світла - один з найбільш затребуваних кольорів у живописі, що у комбінації з іншими кольорами утворює широкий спектр натуральних тонів.

139 Вохра золотиста P.Y.43 P.Y.42 P.R.102 - напівпокривна фарба з високим рівнем світлостійкості, на основі натурального пігменту. Золотисто-коричневий колір з теплим підтоном. У сумішах з іншими кольорами дозволяє досягнути широкого спектру теплих природніх тонів.125 Cієна натуральна P.Вr.7 P.Y.42 - напівпокривна фарба з високим рівнем світлостійкості, на основі натурального пігменту.

Унікальний світло-коричневий колір в масі дає глибокий жовтуватий відтінок при розведенні та в розбілах.

126 Cієна палена P.Вr.7 P.R.101 - напівпокривна, світлостійка фарба, якій властивий глибокий темно-жовтий колір.
Прозора в лесуваннях, в розбілах дає жовтуватий відтінок. Є однією з найбільш поширених кольорів, незамінних у палітрі кожного художника.128 Умбра натуральна P.Вr.7 - однопігментна покривна фарба, високого рівня світлостійкості, на основі натурального пігменту.

Глибокий, насичений темно-коричневий колір, з срібним, зеленуватим відтінком у розбілі.
Незамінний для написання пейзажів та підмальовок.

129 Умбра палена P.Вr.7 - однопігментна покривна фарба, високого рівня світлостійкості. Глибокий, насичений темно-коричневий колір теплого тону.
Незамінний для пейзажів, а також для прописання глибоких і м'яких тіней у портретному живописі. Вирізняється чистотою при розведенні та в розбілах.


Палітра земляних кольорів у змішуваннях.
Розкривайте нові відтінки професійних художніх олійних фарб ROSA Gallery.

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій