НОВИНКА: Неймовірний тиждень перед Днем художника з неймовірними новинами від ROSA!

НОВИНКА: Неймовірний тиждень перед Днем художника з неймовірними новинами від ROSA!

Зустрічайте набір професійної акварелі DOGANART&ROSA з палітрою кольорів відомих художників Атанур та Асуман Доган, засновників міжнародної акварельної спільноти IWS.

Усі роботи Атанура Догана сповнені фантастичною динамікою, сильною енергією та справжніми глибокими емоціями. Надзвичайна красномовна робота "Стопи Балерини" стала частиною дизайну упаковки наборів акварелі DOGANART&ROSA.

Ми щиро дякуємо Атануру Догану за цей перший спільний крок в колаборацію з світовими майстрами акварелі та з радістю представляємо усьому світу нові набори професійних акварельних фарб DOGANART&ROSA.

Король палітри від Атанура Догана - кобальт бірюзовий. Це свіжий колір з ефектом грануляції, виготовлений на натуральному пігменті, який допоможе створити надзвичайні суміші та додати експресії в кожну роботу.
• Набір на 14 кольорів в кюветах 2,5мл в металевому пеналі
• Набір на 14 кольорів в тубах 10мл в дерев’яному пеналі

Підбірка кольорів-фаворитів від Атанура та Асуман Доган - ідеальний вибір для художників, які в пошуках палітри, що допоможе виразити шалену енергію та глибокі емоції на папері.
Набори акварельних фарб ROSA Gallery & DOGANART поєднують досвід світових майстрів акварелі та професійні фарби, виготовлені висококваліфікованими українськими технологами з якісної сировини.

Детальніше

Схожі публікації

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій