Новинка: І знову неймовірні новини від ROSA!

Новинка: І знову неймовірні новини від ROSA!

Представляємо Вам набори професійної акварелі ROSA Gallery з улюбленою палітрою відомої українсько-чеської художниці Олександри Брикси, лідера IWS Чеської Республіки.

Витонченим смаком, особливим стилем, глибокою філософією сповнена кожна робота художниці.
Розкішні картини з останніх колекцій стали основою дизайну упаковки наборів акварелі Alexandra Bryksa ART&ROSA. Ніжний та романтичний портрет доньки - «Поема весни» та глибока символічна робота «Infinity» створюють особливу атмосферу та перетворюють набори на витвори мистецтва.

Набори професійних акварельних фарб Alexandra Bryksa ART&ROSA можна придбати виключно у художниці, скориставшись сайтом https://www.alexandrabryksa.com/ 
* Набір на 14 кольорів в тубах 10мл в дерев'яному пеналі
* Набір на 24 кольори в тубах 10мл в дерев’яному пеналі

Фаворит палітри від Олександри Брикси – це Індіго. «Це фарба дужа багата відмінним пігментом, яким можна досягнути будь-якого очікуваного результату.»

Ретельно підібрана палітра акварелі від Олександри Брикси - бездоганне рішення для митців, які прагнуть досягнути високої колоритності, благородних сумішей та передати глибину кольору, створити влучні акценти в своїх роботах.

Дякуємо Олександрі Бриксі за співпрацю, підтримку та довіру! Дуже цінуємо та з захопленням і натхненням будуємо Арт історію України разом!

Для усіх хто подорожує Чехією, та жителів рекомендуємо відвідати надзвичайну персональну виставку Олександри в Страконице, яка буде тривати до 25,11,19р.
Ми в захопленні від фантастичних робіт, стильної експозиції кожної колекції та ексклюзивної підтримки заходу унікальними брендовими речами від Alexandra Bryksa ART. Стиль та якість у всьому, приклад для усіх та насолода для чутливого ока творчих натур.

Дорога Олександра, вітаємо з відкриттям неймовірної виставки та надзвийчаних проектів, бажаємо успішних починань та звершень у всіх справах!

Схожі публікації

2 Коментарі

 • Avatar
  Benny Devassy
  Oct 17, 2019

  I, m an Indian watercolor artist ,from where I can buy Rosa watercolor paints, please give details

  • Avatar
   ROSA
   Oct 19, 2020

   Hello, Benny. Sorry for delay. You can purchase ROSA Gallery watercolour from our partner in India. Here is their contacts: Arihant Commercial Complex, 1st Floor, Building No 40, Purna, Bhiwandi, Maharashtra 421302 "Platinum Painting Essentials & Trading Pvt. Ltd"

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій