Набори матеріалів для гуашевового живопису ROSA Studio

Набори матеріалів для гуашевового живопису ROSA Studio

Новий продукт

Основні властивості:
• Для гуашевого живопису
• Оптимальний підбір матеріалів для входу в техніку
• Чудовий варіант подарунку

Напиши нам

Опис
В наборах матеріалів для гуашевого живопису ROSA Studio підібрані всі необхідні базові матеріали в техніці, що дає можливість користуватись ним відразу.
Набір матеріалів ля живопису ГУАШ 1, ROSA Studio:

Набір художньої гуаші ROSA Studio на 12 кольорів - оптимальна кількість базових кольорів, щоб створити повну завершену роботу.
10 листів акварельного паперу популярного формату А3 оптимальної щільності та фактури чудово підходять для навчання та роботи в усіх техніках гуашевого та акварельного живопису.
Кругла, пластикова палітра має оптимальну площу для роботи з декількома сумішами фарб та містить лунки різних форм, що додає зручності у роботі. Цупкий білий пластик легко миється та гарантує тривале використання.
2 пензлі з синтетичним волосом ROSA Studio - універсальні для різних технік живопису. Один - круглої форми на короткій ручці, інший - плоскої форми, допоможуть створити мазки різних форм та розмірів.
Цупку картонну коробку-папку надалі можна використовувати для зберігання матеріалів або художніх робіт

Набір матеріалів для живопису ГУАШ 2, ROSA Studio:
Набір гуашевих фарб ROSA Studio на 24 кольори, який містить в собі всю палітру гуашевих фарб ROSA Studio, окрім металіків. Широка кольорова гама дозволить використовувати готові кольори відразу, без змішувань.
10 листів акварельного паперу популярного формату А3, оптимальної щільності та фактури чудово підходять для навчання та роботи в усіх техніках гуашевого та акварельного живопису.
2 пензлі з синтетичним волосом ROSA Studio, універсальні для різних технік живопису. Один - круглої форми на короткій ручці, інший - плоскої форми, допоможуть створити мазки різних форм та розмірів.
Кругла, пластикова палітра має оптимальну площу для роботи з декількома сумішами фарб та містить лунки різних форм, що додає зручності у роботі. Цупкий білий пластик легко миється та гарантує тривале використання.
Компактна конструкція зручного настільного мольберта-планшета А3 ROSA Studio дозволяє використовувати його для написання художніх робіт та для виставкових демонстрацій картин, ідеальний для створення робіт невеликих форматів.
Цупку картонну коробку-папку надалі можна використовувати для зберігання матеріалів або художніх робіт.

Набори матеріалів для живопису від  ROSA - це ідеальний підбір матеріалів для новачка та вдалий подарунок для художника початківця.

Додаткові матеріали для перегляду:

КАТАЛОГ ПРОДУКТІВ ROSA  ВИКЛАДКА ПРОДУКЦІЇ ROSA НА СТЕНДІ

Характеристики
Бренд ROSA Studio
Тип фарби Гуашева фарба
Спеціалізація Для пленерів, етюдів, навчання
Упаковка Набір
Тип упакування Картонна коробка
Ефект Класичні кольори
Морозостійкість до 0
Техніка живопису Гуаш

Супутні товари