Акрил для декору флуоресцентний 20мл ROSA TALENT

Акрил для декору флуоресцентний 20мл ROSA TALENT

Новий продукт

Основні властивості:
• Популярні яскраві кольори
• Висока концентрація пігменту в фарбі – високий рівень флуоресцентності
• Добре змішується з класичними кольорами акрилу, підсилюючи їхню яскравість
• Поверхні для розпису: кераміка, шкіра, дерево, метал, папір, картон, ґрунтоване полотно та ін.

Напиши нам

Опис

Флуоресцентний акрил для декору ROSA TALENT чудово змішується як з іншими флуоресцентними кольорами, так і з усіма класичними видами акрилових фарб. При змішуванні його з подібними по тону матовими чи глянцевими кольорами підсилюється яскравість останніх. Висока концентрація пігменту у фарбі забезпечує насичені, яскраві, чисті кольори після нанесення та високий рівень флуоресцентності.
Флуоресцентний акрил для декору ROSA TALENT легко і рівномірно наноситься на будь-яку поверхню: кераміку, дерево, папір, картон, ґрунтоване полотно, метал, шкіру та є трендовим матеріалом в арсеналі сучасного декоратора.
Тара з контролем першого відкриття забезпечує збереження фарби в первинній консистенції, попереджує висихання до моменту відкриття.

На речах, що постійно перебувають у користуванні, малюнок або виріб в цілому, можна додатково зміцнити, покривши лаком на водній основі. З плином часу фарби залишаються стійкими та зберігають свій яскравий колір. Фарби сертифіковані та безпечні за умов використання за призначенням, що дозволяє їх використовувати для дитячої творчості

Характеристики
Бренд ROSA TALENT
Тип фарби Акрил для декору
Кількість кольорів в палітрі 4
Упаковка Поштучно
Об'єм 20 мл.
Тип упаковки Пл. банка
Ефект Флюоресцентний
Термін придатності 2 роки
Морозостійкість до 0
Завантажити

Супутні товари