Грунт акриловий художній ROSA Studio

Грунт акриловий художній ROSA Studio

Новий продукт

Основні властивості:
• Оптимальна білизна
• Кремова консистенція
• Високий рівень еластичності

Напиши нам

Опис

Акриловий грунт ROSA Studio пройшов тривале випробування часом - протягом багатьох років він використовується для виробництва ґрунтованих полотен ROSA. Саме тому, ми впевнено рекомендуємо використовувати його прихильникам самостійного створення основ для написання картин.

Поєднання високоякісного латексу та двоокису титану забезпечує ідеальну білизну, рівномірне нанесення та високу еластичність ґрунтованого полотна. В залежності від очікуваного результату, художник може обрати різні способи нанесення ґрунту: при нанесенні тонкими шарами грунт ROSA Studio дозволяє зберегти фактуру полотна, при нанесенні товстим шаром – досягти рівної поверхні. Для досягнення необхідної консистенції, ґрунт можна розвести водою. Робочі інструменти легко відмиваються водою відразу після використання.

Спосіб використання:
Очистіть поверхню для ґрунтування від пилу, бруду та жиру.
Проклейте полотно перед ґрунтуванням желатиновою або синтетичною проклейкою.
Рівномірно нанесіть ґрунт на поверхню. За потреби, другий і наступні шари ґрунту наносьте після повного висихання попереднього
Використовуйте ґрунт при температурі вище +5°С
Температурний режим транспортування до -18°С. Після розморожування ґрунт зберігає свої властивості. Перед роботою ретельно перемішати.

Додаткові матеріали для перегляду:
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ROSA

Характеристики
Бренд ROSA Studio
Упаковка Поштучно
Об'єм 280, 500, 1000 мл
Термін придатності 1 рік
Морозостійкість до -15
Грунт Акриловий грунт
Техніка живопису Універсальна
Тип продукту Ґрунт

Супутні товари