ПРОДУКТИ ROSA  

ПРОДУКТИ ROSA

ROSA - провідний український виробник професійних матеріалів для живопису, товарів для хобі та декору, творець креативних наборів для творчості для новачків, які бажають приєднатися до мистецтва.

Продуктами бренду ROSA користуються художники України, а також митці і багатьох куточків світу. Для створення та вдосконалення продуктів ми вивчаємо потреби споживачів, зворотній зв’язок від наших партнерів, тенденції ринку, приймаємо участь у світових і вітчизняних виставках. Кваліфіковані працівники, власна лабораторія, нові технології, високотехнологічне обладнання, використання якісної сировини та натуральних матеріалів - дають нам можливість створювати та розвивати продукти відповідно тенденціям ринку, відповідати та перевищувати очікування споживачів. Багаторічні традиції і новаторські рішення, увага до кожної деталі і сміливість ідей об'єднані в компанії ROSA задля виготовлення продукції, котра відповідатиме найвищим вимогам.

ROSA - провідний український виробник професійних матеріалів для живопису, товарів для хобі та декору, творець креативних наборів для творчості для новачків, які бажають приєднатися до мистецтва.

Продуктами бренду ROSA користуються художники України, а також митці і багатьох куточків світу. Для створення та вдосконалення продуктів ми вивчаємо потреби споживачів, зворотній зв’язок від наших партнерів, тенденції ринку, приймаємо участь у світових і вітчизняних виставках. Кваліфіковані працівники, власна лабораторія, нові технології, високотехнологічне обладнання, використання якісної сировини та натуральних матеріалів - дають нам можливість створювати та розвивати продукти відповідно тенденціям ринку, відповідати та перевищувати очікування споживачів. Багаторічні традиції і новаторські рішення, увага до кожної деталі і сміливість ідей об'єднані в компанії ROSA задля виготовлення продукції, котра відповідатиме найвищим вимогам.

Детальніше

ПРОДУКТИ ROSA  

Підкатегорії

 • ФАРБИ ХУДОЖНІ

  Професійні художні фарби - новий стратегічний напрямок виробництва компанії ROSA. Художні фарби ROSA виготовлені та розроблені в Україні.

  Кваліфіковані спеціалісти компанії та художники України, як експерти, критики та наставники; сучасна лабораторія та спеціалізоване обладнання - найкращі умови для виготовлення якісного українського продукту. Сьогодні ми виготовляємо олійні, акрилові фарби та гуаш. Олійні та акрилові фарби ROSA представлені в двох лінійках: ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для етюдів, навчання та роботи в студії. Кольорові гами кожного виду фарби ретельно підібрані керуючись класичною методологією живопису та представлені оптимальним набором кольорів. Виготовлені на основі традиційних рецептур, фарби ROSA дають очікувані результати при змішуванні, розведенні та в розбілах.

  Використання якісної сировини, індивідуальний підхід до розробки кожного виду та кольору фарби, тестування усіх вихідних партій – дозволяють нам створювати продукти відповідно до очікувань та потреб художників. Чітка система контролю якості на кожному етапі виробництва, перевірка на змішування, взаємодію з допоміжними речовинами, дослідження фарб на світлостійкість традиційними методами та за допомогою сучасних камер з ультрафіолетовим випромінюванням дають впевненість в збереженні якості фарби з плином часу. Ми продовжуємо вивчати світовий досвід, тренди сучасного живопису, вподобання художників, та створюємо нові кольори для наповнення гами, щоб фарби ROSA надихали до творчості та надавали більше можливостей для реалізації задумів художника.

 • ПОЛОТНА ДЛЯ ЖИВОПИСУ

  Виробництво ROSA було засноване в 1998 році і розпочалося з ґрунтування основ для живопису.

  Для ґрунтування ми використовуємо виключно натуральні лляні та бавовняні полотна. Ґрунти виготовляємо з високоякісної сировини на сучасному обладнанні: олійно-емульсійний, створений за старовинними рецептурами, та сучасний акриловий. Ручне ґрунтування дозволяє нам контролювати якість продукту на кожному етапі. Сучасні технології допомагають створювати якісні однорідні емульсії та пришвидшити процес виробництва.

  Широкий асортимент ґрунтованих основ ROSA дає можливість вибору найвибагливішим майстрам. Для тих, хто прагне створити шедевр самостійно, від процесу натягування полотна на підрамник до оформлення в раму, ми пропонуємо широкий вибір ґрунтованих полотен в рулоні та модульних підрамників. Для художників, які обмежені в часі та цінують відразу готовий до роботи продукт - безліч видів та розмірів полотен на підрамнику, навіть в індивідуальних розмірах замовника. Для тих, хто тільки опановує живопис та для дизайнерських рішень пропонуємо великий асортимент альтернативних ґрунтованих основ: картон, ДВП, полотно на ДВП прямокутної, квадратної, круглої та овальної форми.

 • БЛОКНОТИ, ПАПІР

  Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами для акварелі та рисунку, папками для акварелі, гуаші та рисунку.

  Кожна група має свої особливості та переваги. Блокноти є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти стануть безцінним помічником в роботі як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. Паперова група продуктів ROSA представлена двома лінійками - ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання.

  • Блокноти для акварелі ROSA Gallery
  • Блокноти для рисунку ROSA Studio
  • Папір для акварелі в папках та пакетах ROSA Studio
  • Папір для рисунку та креслення в папках та пакетах ROSA Studio
  • Папки для гуаші ROSA Studio

 • МОЛЬБЕРТИ ТА АКСЕСУАРИ

  Обладнання та аксесуари ROSA призначені для зручної роботи художника під час написання картин, комфортного транспортування готових робіт і матеріалів для живопису.

  Мольберти, планшети, палітри, пенали ми виготовляємо на спеціалізованому обладнанні з натурального дерева, фанери, МДФ, ДСП та якісної фурнітури.

  Базовий асортимент дерев'яних мольбертів ROSA представлений настільними та стаціонарними мольбертами популярних конструкцій для професійних художників, студентів, учнів художніх шкіл, аматорів та новачків. Деревина для мольбертів проходить повний цикл виробництва у власних деревообробних цехах ROSA, від сушіння соснової дошки до випуску готового профілю потрібних форм та розмірів. Великі виробничі площі оснащені комп'ютеризованим обладнанням для сушіння дошки та спеціалізованими деревообробними станками для нарізки, зрощення профілю та надання йому потрібної форми.

  Ретельно відшліфований потовщений профіль нашого виробництва не містить сучків вибоїн чи шпаклівки, що забезпечує міцність та бездоганний вигляд продукту. Для малювання на папері необхідним художнім обладнанням є планшет, який використовують самостійно або для жорсткого закріплення розміщають на мольберт.

  Планшети ROSA виготовлені як в класичних дизайнах так і з додатковими можливостями та оригінальними рішеннями, доступні у різних моделях та розмірах. Для їх виробництва ми використовуємо дерево, фанеру, ДВП і МДФ. Пенали для пензлів та фарб ROSA класичної конструкції, виготовлені з дерева та фанери доступні в різних розмірах, мають висувну кришку.

  Дерев'яні палітри ROSA основних форм овальної, прямокутної та унікальні ергономічні виготовлені з фанери та доступні в декількох розмірах. Також в асортименті є пропозиція для навчання та етюдів - палітри основних форм з ґрунтованого картону.

  Аксесуари - це необхідні інструменти для професійних художників, студентів, учнів художніх шкіл.

  Для захисту одягу під час роботи з фарбами та іншими художніми матеріалами використовуйте фартухи ROSA Studio для дорослих та дітей. Спеціальний водонепроникний матеріал, з якого вони виготовлені, забезпечує чистоту одягу - фарба не переходить на зворотній бік.

  Сумки для паперу ROSA Studio представлені трансформерами та сумками на блискавці різних розмірів. Вони допомагають охайно зберігати роботи та зручно транспортувати рисунки, ескізи, картин, креслення, планшети, папір великих та малих форматів.

  Пенали ROSA призначені для зберігання та транспортування пензлів та художніх фарб. Завдяки компактним розмірам їх зручно переносити в сумці або етюднику.

  Пенали для пензлів та гуаші ROSA Studio є різних розмірів: дере`вяні та тканинні. Металеві пенали для акварелі ROSA Gallery представлені двома видами на різну кількість кювет. Вони додають зручності в роботі з фарбами як в студії так і на пленері.

 • ПЕНЗЛІ, МАСТИХІНИ

  Асортимент пензлів ROSA налічує до 1000 позицій. Серед них Ви знайдете пензлі, які призначені для роботи в усіх можливих техніках живопису та декорування, їх висока якість задовольнить навіть найвибагливіших майстрів.
  Пензлі ROSA представлені:

  • Різними видами волосу: натурального (білка, щетина, колонок, поні) та штучного (синтетика, імітації: білки, колонка, мангуста)
  • Безліччю форм: овальні, плоскі, круглі, кутові, віялові, лайнери тощо
  • Великим вибором розмірів, від №10/0 до №100
  • Як на довгій ручці для живописців, так і на короткій ручці, для роботи в різних техніках розпису та декорування.

  Пензлі необхідно підбирати відповідно до матеріалу, з яким працює художник. Від обраного для роботи пензля та його якості залежить характер мазків та, в значній мірі, вигляд майбутньої картини.

 • ХОБІ ТА ДЕКОР

  Матеріали для декорування ROSA дозволять створити цікаві «hand made» роботи та надихати новими ідеями. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів в найпопулярніших техніках: валяння, скрапбукінг, розпис тканин, декорування.

  Акрил для декору ROSA Talent ідеально лягає на будь-які поверхні, добре розбавляється водою та змішується між собою, а різноманіття кольорів та ефектів задовольнять найвибагливішого декоратора. Високопігментовані акрилові фарби для тканин ROSA Talent – це велика палітра відтінків, висока покривність фарб та стійкість кольорів. Вони ідеально лягають на світлі та темні тканини різного складу, в тому числі шкіри і замші.

  Заготовки ROSA Talent - це базові матеріали в напрямках хобі та декору, які підходять для роботи в техніках декупаж, кракелюр, розпис фарбами, декорування структурними пастами, поталлю, мозаїкою. Для їх виготовлення використовуються тільки високоякісні натуральні матеріали: ДВП, МДФ, Дерево,Фанера. Техніка валяння, або фелтінг є однією з найпопулярніших в сфері рукоділля та декорування.

  Високоякісні базові матеріали в техніці валяння ROSA Talent - це новозеландська кардочесана вовна, яка ідеально підходить як для мокрого так і для сухого валяння, та фетр листковий. Матеріали для скрапбукінгу ROSA Talent – це великий вибір паперу різних форматів та тематик поштучно і в наборі, набори матеріалів для скрапбукінгу, дироколи різних розмірів та видів, самоклеючі трафарети, заготовки для листівок та альбомів, а також декоративні елементи: висічки, чіпборди, стрази та перлини. Серійність дозволяє створювати роботи в одному стилі, використовуючи різні мотиви з однієї колекції.

  Багаторазові самоклеючі трафарети ROSA Talent значно спростять роботу декоратора та зекономлять час. З ними можна легко створити завершені малюнки з чіткими лініями, а також виконати дизайн повторювальних елементів.

  Великий вибір матеріалів для декорування та колекційність продуктів дає можливість виготовити самобутню та завершену роботу у стилі "hand made" для збереження приємних спогадів або ж створення оригінального подарунку.

 • НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ

  Стати справжнім художником легко та просто завдяки НАБОРУ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ ROSA! Навіть якщо Ви ніколи не тримали пензлі та фарби в руках - ми гарантуємо прекрасний результат!

  У складі наборів все необхідне для створення готової роботи.

 • ДИТЯЧА ТВОРЧІСТЬ

  Яскраві та безпечні матеріали для дитячої творчості ROSA Kids - акварельні, гуашеві фарби та пластилін!

  Це перші спеціальні матеріали ROSA для діток 3-6 років, які:
  • відкриють захопливий світ художньої та декоративної творчості;
  • допоможуть опанувати основи малювання, ліплення;
  • навчать розрізняти форми та фактури;
  • підкажуть як змішувати кольори;
  • допоможуть передавати свої думки та почуття за допомогою мистецтва.

  ROSA Kids - це чудовий вибір для домашньої творчості дитини, ідеальний варіант для дитячого садочка та школи!

  Дизайни всієї дитячої серії об'єднані цікавими пригодами котиків, створених спеціально для бренду ROSA від української ілюстраторки Вікторії Івер. Дизайн кожного набору не повторюється та має свою цікаву історію про пухнастих улюбленців. Маленькі митці поринуть в цікаві пригоди з улюбленими персонажами, будуть багато фантазувати та створювати нові історії, а згодом і змальовувати улюблених героїв.

На сторінці
Показано 13 - 24 з 950 позицій
Показано 13 - 24 з 950 позицій