НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ 

НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ

Стати справжнім художником легко та просто завдяки НАБОРУ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ ROSA! Навіть якщо Ви ніколи не тримали пензлі та фарби в руках - ми гарантуємо прекрасний результат!

У складі наборів все необхідне для створення готової роботи.

НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ 

Підкатегорії

 • КАРТИНИ ЗА НОМЕРАМИ

  Стати справжнім художником легко та просто завдяки НАБОРУ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ! Навіть якщо Ви ніколи не тримали пензлі та фарби в руках - ми гарантуємо прекрасний результат!

  Сучасний сюжет, що спеціально створений для зручних і простих інтер'єрів, зробить атмосферу в помешканні неповторною та затишною!

  Процес створення картини є надзвичайно захоплюючим та водночас легким завдяки тому, що малювати потрібно за номерами. Що це означає? Все дуже просто: контури готової картини акуратно нанесені на полотно ручної роботи. Області розділені на окремі острівці з присвоєними номерами. Номер області відповідає номеру фарби на баночці. Поступово зафарбовуючи їх, Ви отримуєте повне яскраве зображення і готову картину.

      

 • ПОЛОТНО НА КАРТОНІ З КОНТУРОМ

  Полотно на картоні з контуром ROSA START – перший крок до створення власного шедевру, ідеальний варіант для тих, хто лише знайомиться з основами живопису.

           Нанесений на полотно контур дає можливість із легкістю писати навіть складні сюжети, не маючи художньої освіти, а кольоровий вкладник зорієнтує в підборі кольорів фарби.

 • ІНШІ ТЕХНІКИ

  Випалювання по дереву - одне з популярних найдавніших ремесел.
  За допомогою випалювача, комплекту насадок та заготовок із фанери, що входять в набір, Ви зможете не лише самостійно зробити картину, а й задекорувати дерев'яний пенал.

 • КАРТИНИ 3D

  3D картини - це новий тренд у сфері інтер'єрного дизайну. Задекоровані власноруч 3D картини, стануть гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру, підкреслять його настрій, наповнять особливою енергетикою, додадуть індивідуальності вітальні, дитячій кімнаті, кухні чи офісу.

  В наборах для створення 3D картини від ROSA TALENT є все необхідне для декору багатошарової 3Д картини, лише оберіть той дизайн, який вам найбільше припав до душі.
  4 серії, 22 картини: Тварини, Пейзажі, Дитячі, Міста

 • ПАННО-МОЗАЇКА
На сторінці
Показано 1 - 12 з 248 позицій
Показано 1 - 12 з 248 позицій