НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ 

НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ

Стати справжнім художником легко та просто завдяки НАБОРУ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ ROSA! Навіть якщо Ви ніколи не тримали пензлі та фарби в руках - ми гарантуємо прекрасний результат!

У складі наборів все необхідне для створення готової роботи.

НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ 

Підкатегорії

 • КАРТИНИ ЗА НОМЕРАМИ

  Стати справжнім художником легко та просто завдяки НАБОРУ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ! Навіть якщо Ви ніколи не тримали пензлі та фарби в руках - ми гарантуємо прекрасний результат!

  Сучасний сюжет, що спеціально створений для зручних і простих інтер'єрів, зробить атмосферу в помешканні неповторною та затишною!

  Процес створення картини є надзвичайно захоплюючим та водночас легким завдяки тому, що малювати потрібно за номерами. Що це означає? Все дуже просто: контури готової картини акуратно нанесені на полотно ручної роботи. Області розділені на окремі острівці з присвоєними номерами. Номер області відповідає номеру фарби на баночці. Поступово зафарбовуючи їх, Ви отримуєте повне яскраве зображення і готову картину.

      

 • ДИТЯЧІ НАБОРИ

  Творчість є обов'язковим елементом взаємодії зі світом для гармонійного розвитку особистості. З її допомогою дитина відступає від стандартних і звичних для неї способів пізнання і починає експериментувати, створюючи щось нове.

  Набори для творчості ROSA KIDS:
  - відкривають дитині захоплюючий світ художнього і декоративного мистецтва
  - вчать розрізняти фактури, змішувати кольори, фантазувати, передавати свої думки й почуття за допомогою мистецтва
  - розвивають дрібну моторику, естетичний смак, акуратність і посидючість, уважність, художню уяву та креативність

  Вчитися і розвиватися з Наборами для творчості ROSA KIDS - весело і легко!

 • ПОЛОТНО НА КАРТОНІ З КОНТУРОМ

  Полотно на картоні з контуром ROSA START – перший крок до створення власного шедевру, ідеальний варіант для тих, хто лише знайомиться з основами живопису.

           Нанесений на полотно контур дає можливість із легкістю писати навіть складні сюжети, не маючи художньої освіти, а кольоровий вкладник зорієнтує в підборі кольорів фарби.

 • ІНШІ ТЕХНІКИ

  Випалювання по дереву - одне з популярних найдавніших ремесел.
  За допомогою випалювача, комплекту насадок та заготовок із фанери, що входять в набір, Ви зможете не лише самостійно зробити картину, а й задекорувати дерев'яний пенал.

 • КАРТИНИ ЗА НОМЕРАМИ В КОРОБЦІ

  Чудова можливість вдосконалити свої знання та опанувати нові навички 
  Сюжети для картин створені спільно з художниками і педагогами
  Цікаві трендові мотиви, що надихають на творчість
  Творчість, розвага і позитивні емоції в одній упаковці
  Гарантія очікуваного результату

  Разом із наборами для творчості ROSA кожен, не­за­лежно від віку, зможе самостійно писати картини, ство­рювати свої власні шедеври.

 • КАРТИНИ 3D

  3D картини - це новий тренд у сфері інтер'єрного дизайну. Задекоровані власноруч 3D картини, стануть гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру, підкреслять його настрій, наповнять особливою енергетикою, додадуть індивідуальності вітальні, дитячій кімнаті, кухні чи офісу.

  В наборах для створення 3D картини від ROSA TALENT є все необхідне для декору багатошарової 3Д картини, лише оберіть той дизайн, який вам найбільше припав до душі.
  4 серії, 17 картин: Тварини, Пейзажі, Дитячі, Міста

На сторінці
Показано 1 - 12 з 437 позицій
Показано 1 - 12 з 437 позицій