МОЛЬБЕРТИ  

МОЛЬБЕРТИ

Обладнання та аксесуари для художників, ROSA: мольберти, планшети, палітри, пенали ми виготовляємо на спеціалізовану обладнанні з натурального дерева, фанери, МДФ, ДСП та якісної фурнітури.

Базовий асортимент дерев'яних мольбертів ROSA представлений настільними та стаціонарними мольбертами популярних конструкцій для професійних художників, студ...

Обладнання та аксесуари для художників, ROSA: мольберти, планшети, палітри, пенали ми виготовляємо на спеціалізовану обладнанні з натурального дерева, фанери, МДФ, ДСП та якісної фурнітури.

Базовий асортимент дерев'яних мольбертів ROSA представлений настільними та стаціонарними мольбертами популярних конструкцій для професійних художників, студентів, учнів художніх шкіл, аматорів та новачків. Деревина для мольбертів проходить повний цикл виробництва у власних деревообробних цехах ROSA, від сушіння соснової дошки до випуску готового профілю потрібних форм та розмірів. Великі виробничі площі оснащені комп'ютеризованим обладнанням для сушіння дошки та спеціалізованими деревообробними станками для нарізки, зрощення профілю та надання йому потрібної форми.

Ретельно відшліфований потовщений профіль нашого виробництва не містить сучків вибоїн чи шпаклівки, що забезпечує міцність та бездоганний вигляд продукту. Для малювання на папері необхідним художнім обладнанням є планшет, який використовують самостійно або для жорсткого закріплення розміщають на мольберт.

Планшети ROSA виготовлені як в класичних дизайнах так і з додатковими можливостями та оригінальними рішеннями, доступні у різних моделях та розмірах. Для їх виробництва ми використовуємо дерево, фанеру, ДВП і МДФ. Пенали для пензлів та фарб ROSA класичної конструкції, виготовлені з дерева та фанери доступні в різних розмірах, мають висувну кришку, Дерев'яні палітри ROSA основних форм овальної, прямокутної та унікальні ергономічні виготовлені з фанери та доступні в декількох розмірах. Також в асортименті є пропозиція для навчання та етюдів - палітри основних форм з ґрунтованого картону.

Художні матеріали виконані з натурального дерева, приємні в роботі та створюють особливий настрій для процесу написання картин.

Детальніше

МОЛЬБЕРТИ  

Підкатегорії

 • МОЛЬБЕРТИ

  Мольберти є обов'язковим атрибутом майстерні кожного художника та навчального класу художньої школи чи студії.

  Асортимент дерев'яних мольбертів ROSA представлений настільними та стаціонарними мольбертами, популярних конструкцій, для роботи та експозицій. Для їх виробництва ми використовуємо ретельно відшліфований потовщений профіль, який не містить сучків, вибоїн чи шпаклівки, що забезпечує міцність та бездоганний вигляд продукту.

  При розробці мольбертів ROSA Studio ми врахували вимоги від художників та студентів до цього класичного художнього обладнання. Та на додаток до базових характеристик, наші мольберти отримали ряд унікальних переваг: ​​міцний бігунок з бортиком, потовщений профіль, а окремі види унікальний механізм - магнітний затискач для паперу.

  Для найменших художників ROSA пропонує мольберти з двосторонніми основами-планшетами для малювання крейдою та маркерами на водній основі. Завдяки магнітним властивостям основ, на мольберті можна закріпити папір та працювати будь якими графічними матеріалами чи навіть фарбами на водній основі.

  Основні характеристики: 

  • Екологічно чиста сировина 
  • Потовщений профіль забезпечує міцну, стійку конструкцію 
  • Унікальна фурнітура розширює можливості при використанні 
  • Додатковий функціонал надає комфорту в роботі 
  • Індивідуальна упаковка відповідає за збереження при транспортуванні

 • ПЛАНШЕТИ

  Планшет - незамінне обладнання для роботи в техніці акварелі, графіки та для креслення. Завдяки компактності і невеликій вазі, він є відмінним рішенням для роботи на пленері. В асортименті ROSA представлені як класичні планшети, так і унікальні пропозиції.
  Класичні планшети виготовлені з основи (на вибір: фанери і ДВП) закріпленої на дерев'яній сосновій рамі. Розміри планшетів підібрані під основні формати паперу, окрім того можуть бути виконані в індивідуальному розмірі замовника.
  Серед планшетів ROSA є унікальні види: акрилові планшети та планшети з магнітними затискачами для паперу, виготовлені з МДФ.
  Прозорі акрилові планшети ROSA Gallery у трьох розмірах - це незамінні помічники для тих, хто працює в техніках акварельного живопису по мокрому та по сухому, гуаші, рисунку. Завдяки прозорому матеріалу, підходить не тільки для живопису, а й для копіювання, перебивання ескізів, розмноження мотивів.

  Планшети з МДФ мають спеціальний дизайн, який враховує обставини роботи художника: магнітний затискач для паперу вгорі, петлі для олівців, отвори для кистей. Спосіб кріплення паперу дозволяє використовувати різні формати на одному розмірі планшета. Також є планшети з МДФ з ременем на плече, який дозволяє з комфортом використовувати його на пленері.

  Планшет акриловий прозорий А3/А4
  Планшет з магнітним затискачем А2/А3, А3/А4, А4
  Планшет з магнітним затискачем та ременем А2/А3, А3/А4
  Планшет акриловий прозорий з ручкою А2/А3, А3/А4
  Планшет ДВП (від 20х30см до 60х80см)
  Планшет з водостійкої фанери (від 20х30см до 60х80см)

 • ПАЛІТРИ

  Палітра - невелика тонка і легка дошка, на якій художник змішує фарби під час роботи. 

  Палітра має отвір для великого пальця руки. А також витончений вигин, щоб ще більше відповідати положенню руки при роботі і тим самими, зменшувати втому при довгій роботі.

  Перавагою цих палітр є те, що вони попередньо промасляні, для ще більшої зручності у користуванні та довготривалості зберігання.

  Ідеально підходить для олійного живопису.

На сторінці
Показано 1 - 12 з 40 позицій
Показано 1 - 12 з 40 позицій