ТРАФАРЕТИ 

ТРАФАРЕТИ

Трафарети самоклеючі багаторазові  ROSA TALENT – це чудовий матеріал для швидкого нанесення однакових зображень, фонових або окремих елементів, на різні типи поверхні, без особливих затрат зусиль та часу. За допомогою трафаретів ROSATALENT як професіонали так і новачки легко можуть створити завершені малюнки чи окремі елементи з чіткими лініями,...

Трафарети самоклеючі багаторазові  ROSA TALENT – це чудовий матеріал для швидкого нанесення однакових зображень, фонових або окремих елементів, на різні типи поверхні, без особливих затрат зусиль та часу. За допомогою трафаретів ROSATALENT як професіонали так і новачки легко можуть створити завершені малюнки чи окремі елементи з чіткими лініями, а також виконати дизайн повторювальних елементів.

Трафарети ROSATALENTпризначені для декорування будь-яких типів відносно гладких поверхонь: тканина, дерево, метал, папір, картон, ґрунтована основа для живопису. Їх основа еластична та м*яка, що дає можливість декорувати округлі предмети та вертикальні площі. Завдяки якісній клейкій основі трафарети ROSA TALENTщільно прилягають до поверхні та не дають нанесеному малюнку розтікатися, в той же час не залишають слідів клею по собі. Основа під декорування має бути абсолютно сухою. При дбайливому догляді:  ретельному митті відразу після роботи та просушці, їх можна використовувати десятки разів. Трафарети самоклеючі ROSATALENT– ідеальна річ в арсеналі  декораторів, скрапбукерів, чудовий помічник для студентів та школярів, надзвичайно зручний матеріал в декоруванні з дітьми.

Трафарети компанії представлені колекціями, які періодично оновлюються та розширюються. Серійність дозволяє створювати роботи в одному стилі, використовуючи різні мотиви з однієї колекції.

Поєднання на одному листі декількох мотивів, що дозволяє купуючи 1 трафарет отримувати більше можливостей для творчості.

  • Два розміри трафаретів:  13х20 см, 9х10 см
  • Асортимент включає окремі тематичні елементи, бордюрні та фонові трафарети
  • Може використовуватися з акриловими фарбами на водній основі, матуючими, об'ємними та структурними пастами, гелями тощо
  • Поверхні для декорування: тканина, скло, кераміка, дерево, папір
Детальніше

ТРАФАРЕТИ 

На сторінці
Показано 1 - 12 з 33 позицій
Показано 1 - 12 з 33 позицій