ROSA – ПРОВІДНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ПРОФЕСІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЖИВОПИСУ

ROSA - провідний український виробник професійних матеріалів для живопису, товарів для хобі та декору, творець креативних наборів для творчості для новачків, які бажають приєднатися до мистецтва.

Наша історія розпочинається 1996 року з досвіду виробництва художніх матеріалів. Продуктами бренду ROSA користуються художники України, а також митці з багатьох куточків світу.

Для створення та вдосконалення продуктів ми вивчаємо потреби споживачів, зворотний зв'язок від наших партнерів, тенденції ринку, беремо участь у світових і вітчизняних виставках. Кваліфіковані працівники, власна лабораторія, нові технології, високотехнологічне обладнання, використання якісної сировини та натуральних матеріалів - дають нам можливість створювати та розвивати продукти відповідно тенденціям ринку, відповідати та перевищувати очікування споживачів. Багаторічні традиції та новаторські рішення, увага до кожної деталі і сміливість ідей об'єднані в компанії ROSA задля виготовлення продукції, котра відповідатиме найвищим вимогам.

КЛЮЧОВІ ПРОДУКТИ ROSA СЬОГОДНІ ЦЕ:

ua-1.png

ua-2.png

ua-3.png