caterina.jpg

Катерина Спіртуc

Чудова художниця та наш партнер, засновниця "Студії ботанічної акварелі" в Києві. Член Англійської Ботанічної Спільноти SBA.Член Американської спільноти Ботанічного мистецтва та лауреат премії ASBA.
Закінчила художній коледж та художню академію НАОМА.

Брала участь в більш ніж 50-ти міжнародних виставках. За цей час художниця відвідала більш ніж 15 міжнародних пленерів та провела 20 майстер-класів, включно міжнародні.
Зробила 7 персональних виставок з майстер-класами в ОАЕ, Нідерландах та Україні. Переможець та лауреат чисельних конкурсів, виступала куратором міжнародного проєкту "Ботанічні історії". Роботи Катерини Спіртус знаходяться в галереях та приватних колекціях в Україні, Нідерландах, Італії, США, Австрії, ОАЕ, Англії, Турції, Німеччині, Ізраїлі, Новій Зеландії.

p1 (2).png
p22.jpg
p33.png

ROSA щиро вдячна Катерині Спіртус за співпрацю та довіру, за неймовірну ніжну та елегантну Протею, яка створює настрій та формує образ тематичного набору професійних акварельних фарб ROSA Gallery серії Botanical на 14 та 28 кольорів призначені для поціновувачів ботанічної ілюстрації.

Палітра наборів сформована за рекомендаціями Катерини Спіртус та є ідеальною для створення різноманітних ботанічних ілюстрацій: квітів, листків, коренів та бутонів. Кольори підібрані згідно з вимогами техніки та враховують вподобання її поціновувачів.

Повітряність та багатошаровість, що властиві ботанічній ілюстрації, забезпечуються прозорістю акварельних фарб. Чистота у сумішах досягається домінуванням у палітрі однопігментних кольорів.

Якість акварельних фарб, підбір палітри та металевий пенал з кришками-палітрами набори акварельних фарб ROSA Gallery Botanical стануть вишуканим подарунком для професійного художника та ідеальним рішенням для початківців, які опановують акварельний живопис.

p1 (2).png
p22.jpg
p33.png

Катерина Спіртус створила неймовірну Онлайн-школу "Spiritus Art" , у якій проводяться авторські онлайн-зайняття різних тематик напрямку та різних рівнів складності. Художниця допомагає усім охочим зробити перші впевнені кроки в акварелі, розкрити секрети техніки та матеріалів, навчитися малювати легко та натхненно. Уже понад 7 тисяч студентів завершили навчання та створюють власні неповторні акварелі, беруть участь у виставках та завойовують нагороди в міжнародних конкурсах.