caterina.jpg

Наш партнер Ігор Юрченко – майстер акварелі. Кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України, член спілки критиків та істориків мистецтва, доцент кафедри дизайну та основ архітектури Національного Університету "Львівська політехніка".

Ігор Юрченко є автором десятків наукових статей і творів із напрямів “етнокультурні традиції в сучасному дизайні”, “теорія і практика сучасного дизайну”, “прикладні напрями теорії і практики візуального сприйняття елементарних геометричних форм, творів мистецтва та дизайну”. Художник бере активну участь у міжнародних виставках та фестивалях багатьох країн світу: Польщі, Нью-Делі, Сербії, Швейцарії, Болгарії, Іспанії, Канаді, представляв Україну на масштабному симпозіумі в Китаї.

Багато років Ігор Юрченком очолював групу українських художників на міжнародному акварельному фестивалі FabrianoinAquarello. Багато талановитих художників з України завдяки цьому фестивалю отримали можливість, щоб про них дізнався світ. Для декого з них це стало першим досвідом у міжнародних фестивалях та виставках.

p1 (2).png
p22.jpg
p33.png

ROSA щиро вдячна за прекрасні акварелі, які визначають настрій набору LANDSCAPE акварельних фарб ROSA Gallery та папок з акварельним папером ROSA Studio.
Ніжністю та спокоєм дихає неймовірний пейзаж "Вечір", та задає настрій тематичному набору акварельних фарб LANDSCAPE. Набір сформований з традиційної гами кольорів, що допоможе втілити будь-які творчі задуми та дозволить експериментувати у різних техніках акварелі та з різними жанрами.
Більшість кольорів гами - однопігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні. Якість акварельних фарб, підбір палітри та металевий пенал з кришками-палітрами в наборі акварельних фарб ROSA Gallery LANDSCAPE стане вишуканим подарунком для професійного художника та ідеальним рішенням для студентів, учнів художніх шкіл та початківців, які опановують акварельний живопис.

348865655_618197050276920_578206.jpg
picture on paper11.jpg
288651911_5181295015316885_18887.jpg

Безтурботний гірський пейзаж автора прикрашає обкладинку папок ROSA Studio з акварельним папером призначених для навчання та роботи в техніках акварельного та гуашевого живопису. Папір целюлоза у форматах А3 та А4, щільністю 200 г/м2 уже багато років є невідємною складовою успішного творчого процесу студентів-художників, аматорів та початківців. Злегка виражена не гладка фактура дозволяє використовувати папір для заливок та для тонких робіт з деталями. Спеціальна проклейка зберігає насиченість та яскравість кольору фарби після висихання, сприяє плавному перетіканню кольорів, що дає можливість досягнути переходи між відтінками. Цупка обкладинка папки дозволяє використовувати її для зберігання та транспортування паперу та готових робіт. Спеціальні клапани утримують папір всередині папки, він не випадає, не брудниться та не заломлюється під час транспортування.

p1 (2).png
p22.jpg
p33.png

Акварельний папір щільністю 200 г/м2 ROSA Studio на 20 л можна придбати упаковками, завдяки цьому легко зробити доповнення до паперової папки, призначені для малювання гуашшю, аквареллю, а також олівцями, лінерами та тушшю, рекомендований учням, студентам, аматорам та початківцям.

p1 (2).png
p22.jpg
p33.png

Ігор Юрченко є співзасновником студії мистецтва й дизайну "Колаж" у Львові, яка створена, як місце для творчих зустрічей та навчання, також у студії з 2020 р. почали проводити онлайн-заняття, розробивши понад 10 різноманітних курсів, які привернули художників з різних куточків України та світу.