Новинка: Потрійна новинка в лінійці художньої гуаші від ROSA Studio!

Новинка: Потрійна новинка в лінійці художньої гуаші від ROSA Studio!

Новинка в базових кольорах гуашевих фарб - глибокий та насичений колір Маджента в об’ємі 40 та 100 мл. З новим кольором ще більше можливостей та відтінків спектру в сумішах першої тріади художньої гуаші ROSA Studio!

Приємні деталі - відтепер гуаш художня ROSA Studio у новому соковитому та лаконічному дизайні!

І це ще не усі новини…

Довгоочікуване розширення класичної палітри гуашевих фарб ROSA Studio в об’ємі 100 мл! Оновлена палітра налічує 24 кольори.

Це чудова новина для студій, гуртків, художніх шкіл, адже повна палітра у збільшеному об'ємі розширить можливості у творчості та зекономить кошти.

18 кольорів, що доповнили палітру художньої гуаші ROSA Studio 100мл:
Блакитна, Вохра натуральна, Жовта лимонна, Жовта темна, Жовто-зелена, Зелена темна, Зелена трав'яна, Кармінова, Коричнева темна, Лілова, Маджента, Оранжева, Синя темна, Синя, Смарагдова світла, Фіолетова, Червона світла, Червона темна.

• Гуаш високопігментована - має гарну покривну здатність
• Кольори насичені навіть після висихання
• Фарби легко змішуються і не дають бруду
• Завдяки вершковій консистенції фарба лягає на поверхню рівномірним шаром
• Безпечні у користуванні, не містять у своєму складу фенолу.

Гуашеві фарби ROSA Studio розроблені висококваліфікованими технологами ROSA з урахуванням вимог та рекомендацій викладачів художніх навчальних закладів. Фарби виготовлені з якісних пігментів та натуральної рослинної основи, сміливо використовуйте їх як для навчання, так і для творчих занять з дітьми від 3-х років.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Схожі публікації