Новинка: Набір матеріалів для акварельного живопису ROSA Studio

Новинка: Набір матеріалів для акварельного живопису ROSA Studio

Супер пропозиція від ROSA - Набір матеріалів для акварельного живопису ROSA Studio!

До Вас приходило бажання спробувати себе в акварельному живописі, а підбір матеріалів заважав його реалізації? Шукаєте подарунки для творчої людини?

ROSA пропонує готове рішення - Набір матеріалів для акварельного живопису ROSA Studio! Це ідеальний варіант для новачків та вдалий подарунок для аквареліста-початківця - в наборі підібрані всі необхідні базові матеріали в даній техніці, що дає можливість працювати відразу, заощадити час на підбір матеріалів.

До складу Набору матеріалів для акварельного живопису ROSA Studio входять:

Набір акварельних фарб 16 кольорів в кюветах ROSA Studio - оптимальна кількість кольорів як базових, так і другого спектру, щоб створити повну завершену роботу.

10 листів акварельного паперу формату А3, 200г/м² чудово підходить для навчання та роботи в усіх техніках акварельного живопису, за рахунок фактури, щільності та популярного розміру

2 пензлі круглої форми на короткій ручці ROSA Studio з натурального волосу білки - універсальні для різних технік акварелі. Пружний волос робить пензлі легкими в керуванні, що спрощує роботу аквареліста-новачка.

Пластикова професійна палітра розміром 11х30,5см має оптимальну площу для створення та роботи з декількома сумішами фарб та містить лунки різних форм, що додає зручності у роботі. Цупкий білий пластик легко миється та гарантує тривале використання.

Цупку картонну коробку-папку в подальшому можна використовувати для зберігання матеріалів або акварельних робіт.

Набір матеріалів для акварельного живопису від ROSA Studio - оптимальне рішення для навчання та розвитку акварельної майстерності, гарний подарунок.

Детальніше

Схожі публікації