Новинки акрилу від ROSA Studiо

Новинки акрилу від ROSA Studiо

Зустрічайте новинки: найзатребуваніший колір - білила титанові у новому об'ємі 1000 мл, а також розширення палітри акрилу ROSA Studiо в збільшеному об'ємі 400 мл!

Акрил білила титанові - це основний колір, без якого не обходиться 99% картин, тому з усієї палітри фарб його завжди витрачається найбільше. 1000 мл - це супер варіант коли потрібні великі об'єми фарб - для художніх студій, навчальних закладів, майстер-класів, і, звісно ж для художників, які розписують стіни чи створюють масштабні картини.

Палітру акрилових фарб ROSA Studiо в об'ємі 400 мл доповнили класичні кольори:
Зелена темна, Неаполітанська жовта, Сієна натуральна, Смарагдова, Умбра натуральна.

Відтепер гама акрилових фарб ROSA Studiо в об'ємі 400 мл складає повну палітру - 30 базових кольорів, які дозволяють отримати нові відтінки при змішуванні.

Акрилові фарби ROSA Studiо виготовлені з високоякісних органічних та неорганічних пігментів високого ступеня перетертості на основі сучасних акрилових дисперсій. Кремова консистенція фарби готова до роботи без додаткового розведення. Після висихання фарби утворюють міцну еластичну плівку з легким блиском.

Гама художніх акрилових фарб ROSA Studio підібрана керуючись класичною методологією живопису, забезпечує очікувані результати при змішуванні та в розбілах.

Детальніше

Схожі публікації