Новинка: Нові набори гуашевих фарб ROSA Studiо

Новинка: Нові набори гуашевих фарб ROSA Studiо

Нові набори гуашевих фарб ROSA Studio для тих, хто опановує живопис чи працює в техніці гуаші!

Асортимент гуаші ROSA Studio поповнили два нові набори:

24 кольори по 20 мл - вся палітра гуашевих фарб ROSA Studio (без металіків). Широка кольорова гама дозволить використовувати готові кольори відразу, без змішувань. Ідеальна пропозиція для найменших митців.

12 кольорів по 40 мл з новою особливою гамою кольорів, відмінною від існуючого набору 12х40 мл. В набір входить новий базовий колір гуаші ROSA Studio - Маджента, яка значно розширює можливості для сумішей. Кольори набору ідеально змішуються між собою, утворюючи широку палітру кольорів та відтінків.

Важливо: відтепер набори гуашевих фарб ROSA Studio мають новий тип коробки - коробка з чохлом та ще й з новим дизайном, легко відкривається, менше пошкоджується під час використання та зберігання.

Гуашеві фарби ROSA Studio виготовлені з якісних пігментів та натуральної рослинної основи. Тонкотерті пігменти, дозволяють розводити гуаш водою практично до стану акварелі, завдяки чому художник може успішно реалізувати свої ідеї та вийти за межі техніки гуашевого живопису. Висока покривна здатність фарб дає можливість повністю перекривати попередні шари малюнку та вносити корективи в роботу. Світлі кольори гуаші ROSA Studio виготовлені на основі гуміарабіку, що робить їх яскравими та чистими.

Характеристики гуашевих фарб ROSA Studio:
• Гуаш високопігментована - має гарну покривну здатність
• Кольори насичені навіть після висихання - не світліють
• Фарби залишаються чистими навіть при змішуванні багатьох кольорів
• Завдяки вершковій консистенції фарба лягає на поверхню рівномірним шаром

Гуашеві фарби ROSA Studio - це чудове рішення для тих, хто навчається живопису, декоративно-прикладному мистецтву чи займається ілюстрацією. Розроблені висококваліфікованими технологами ROSA з урахуванням вимог та рекомендацій викладачів художніх навчальних закладів.

Детальніше

Схожі публікації