Новинка: Соковиті тропічні мотиви в дизайнерському папері від ROSA Talent!

Новинка: Соковиті тропічні мотиви в дизайнерському папері від ROSA Talent!

Літо позаду, та теплі спогади завжди з нами! Нові флористичні серії дизайнерського паперу ROSA Talent створені зберегти та прикрасити літні спогади у листівках, блокнотах та скрап альбомах.

• Папір двосторонній матовий "Wild Flowers" - 16 мотивів поштучно та в наборі. Ніжна пастельна серія, у якій поєднались фоновий папір з рисунками дерева, полотна, ледь видимих, або яскравих дрібних квітів та сторінки з елементами різноманітних польових букетів, поливалок, гумових чобітків. Такі деталі внесуть атмосферність в роботу та гарно довершать її.

• Папір двосторонній матовий „King Protea“ - 16 мотивів поштучно та в наборі. Трендова серія нового паперу поєднала в собі ніжні пастельні кольори фону з яскравими елементами тропічної соковитої зелені та екзотичних квітів. Пальмове листя, розкішна королівська протея і незвичайна стерліція підкреслять та добавлять настрою скрап альбому подорожей, вітальній листівці чи запрошенню, коробочкам, подарунковим упаковкам для вечірки.

Двосторонній дизайнерський папір від ROSA Talent у форматі А4 використовується в техніках скрапбукінг та кардмейкінг, а також для виготовлення скриньок і подарункових упаковок різних розмірів. Цікаві актуальні дизайни, благородна матова поверхня дизайнерського паперу підійде для робіт різного рівня складності. Оптимальна щільність паперу - 200 г/м² - дає можливість легко надати йому заданої форми, він не тріскає при біговці та згинанні.

Основні властивості :
• Цікаві трендові дизайни;
• Листи в наборах однієї кольорової гами комбінуються між собою;
• Крейдований матовий папір формату А4
• Благородна матова поверхня паперу;
• Доступний поштучно та в наборах;
• Не містить лігніну.

Завдяки своїм властивостям, дизайнерський папір ROSA Talent відповідає очікуванням професіоналів скрапу та кардмейкінгу, а також легкий в роботі для новачків.
Окремі сторінки з тематичними елементами для створення багатошарового декору та колекційність паперу дозволяють з легкістю підбирати та компонувати матеріали між собою, створювати завершені декоративні альбоми, листівки, блокноти в одній стилістиці.

Флористичні серії дизайнерського паперу від ROSA Talent - продовжуйте ваше літо на сторінках альбому!

Детальніше

Схожі публікації