Новинка: Універсальні трафарети від ROSA TALENT

Новинка: Універсальні трафарети від ROSA TALENT

Чудові новини від ROSA - УНІВЕРСАЛЬНІ трафарети ROSA TALENT вже зовсім скоро з'являться на полицях артмагазинів України! А це можливість створення та повторення мотивів на твердих поверхнях, зручність при створенні симетричних та багатошарових композицій, об'ємних, рельєфних зображень.

Універсальний трафарет ROSA TALENT повністю прозорий, що дає можливість бачити попередньо задекоровану основу та місце нанесення майбутнього декору. З ним легко керувати процесом декорування та вносити доповнення.

Виготовлений з прозорого пластику, товщиною 0,5 мм трафарет - оптимальний для роботи з пастами, гелями, густим акрилом для створення чіткого об'ємного рельєфу.

Однією з основних відмінностей універсального трафарету від самоклеючого - є відсутність клєєвого шару, що дозволяє використовувати його на делікатних чи вже попередньо задекорованих поверхнях з якісним збереженням декоративних шарів.

Новорічні свята вже зовсім скоро! Тож не баріться зі створенням святкового декору та підготуйтеся заздалегідь. Саме тому перша серія нових універсальних трафаретів, яку ми створили для вас - "Новий Рік"!

Новорічно-різдвяна тематика для створення актуального святкового декору:
Ялинки, олені, сніжинки, святкові будиночки - традиційні новорічні символи, що перетворять звичайну скриньку чи коробку у святкову ексклюзивну річ.
Фонові трафарети "Ялинки" створять самостійний новорічний фон на виробі, або ж стануть основою для виготовлення багатошарового панно, скрап альбому.
Написи з новорічними побажаннями дозволять красиво та швидко підписати різдвяну листівку, упакування для подарунка.

Універсальний трафарет ROSA TALENT використовують на гладких твердих, рівних або злегка округлих поверхнях для декорування: дерево, фанера, МДФ, ДВП, метал, скло та кераміка, ґрунтоване полотно, тканина, папір, пластик.

Основні властивості:
• Ідеальна товщина (0,5 мм) для формування об’ємних, рельєфних зображень пастою або гелем;
• Прозорий: створення симетричних зображень та багатошарових композицій;
• Відсутність клеєвого шару дає можливість наносити наступні шари декору зберігаючи попередньо створені не ушкодженими;
• Універсальний. Для роботи з матеріалами різної консистенції: фарбою, спреєм, пастою, гелем;
• Довговічні у використанні;
• Оптимальний розмір: 13х20см.

Універсальний трафарет ROSA TALENT спростить роботу та відкриє нові можливості як початківцю у творчості, так і декоратору з досвідом. Міцний прозорий пластик забезпечить багаторазове довготривале використання трафарету та зручність і простоту у догляді за ним.

Чудово, що тепер з'явилась можливість обрати, який трафарет вам підійде краще для ваших творчих завдань: універсальний чи самоклеючий? Оберіть свій відповідно до творчих завдань та матеріалу, що декорується.

Очікуйте незабаром нові цікаві серії універсальних трафаретів від ROSA TALENТ та втілюйте ваші творчі ідеї!

Детальніше

Схожі публікації