Новинка: Трафарети та заготовки для декорування до дня закоханих!

Новинка: Трафарети та заготовки для декорування до дня закоханих!

Новорічні свята позаду, тож саме час розпочинати підготовку до Дня закоханих! Нові універсальні трафарети та заготовки від ROSA Talent в серії "Love" нададуть романтичного настрою виробам до дня закоханих, весілля, освідчення та інших радісних подій!

Трафарети серії "Love" - ніжні освідчення в написах розчулять серце близької людини. Елементи серця стануть центральною композицією виробу, а фонові трафарети створять романтичний фон на листівці чи скрап альбомі для головного свята закоханих.

Універсальний трафарет ROSA Talent повністю прозорий, що дає можливість бачити попередньо задекоровану основу та місце нанесення майбутнього декору. Трафарет товщиною 0,5 мм - оптимальний для роботи з пастами, гелями, густим акрилом для створення чіткого об'ємного рельєфу.

Нові стильні заготовки для декору в серії "Love"- це свіжі цікаві мотиви, які влучно доповнюють існуючі колекції ROSA Talent:
• Класичні заготовки для декору «Серця» завжди мають попит та використовуються в якості тематичних підвісок, які чудово пасуватимуть для декорування святкових залів, фотозон.
• 3D та класичні рамки для фото можна по особливому задекорувати, розмістити фото і… вуаля – подарунок на Валентинів день готовий.
• Подарункові скриньки та коробки з МДФ можуть слугувати упакуванням для ваших подарунків, а надалі використовуватись для збереження речей: біжутерії, дрібних пам'ятних речей, листівок та листів. Дивуйте своїх близьких та робіть сюрпризи!

Нові заготовки для декорування ROSA Talent чудово підходять до існуючої Весільної серії, а це можливість доповнити та розширити серію «Весілля» додатковими елементами.

Текстурні пасти, трафарети з романтичними мотивами, блискітки, насичені червоні або ж ніжні пастельні кольори акрилових фарб перетворять будь-яку заготовку у витвір мистецтва. Потрібно лише дати волю фантазії та отримувати задоволення від творчого процесу.

Ще більше краси та романтики з ROSA Talent!

Схожі публікації