Новинка:Нові дизайни панно-мозаїки від ROSA Talent

Новинка:Нові дизайни панно-мозаїки від ROSA Talent

Нові дизайни панно-мозаїки від ROSA Talent такі стильні! Обирайте улюблені мотиви на подарунки близьким, адже кращого подарунка для творчої людини - годі знайти.

Нові дизайни панно-мозаїки, що підкорять ваше серце:
Тварини: лев, жираф, ведмідь, слон, кит, лама, олень, риба - трендові мотиви, з якими можна створити цілі колекції на стіні тварин, відповіднодо регіону проживання, або кольорової гами. Підкреслюйте та додавайте оригінальності декору спальні, вітальні, дитячої кімнати, коридору.
Земна куля, пір'їна, кактус, гітара - стильні панно, що освіжать інтер'єр робочого кабінету, вітальні.

Кожне панно складається з основи з ДВП, рамки та геометричних елементів з МДФ, які легко та просто розфарбувати та скласти, адже на основі заготовки нанесені контури підказки.

Щоб задекорувати заготовку панно-мозаїку заздалегідь підготуйте чи придбайте необхідні матеріали та інструменти: фарби, клей ПВА, пензель чи спонж. Обирайте кольори декору та фарб для розпису панно, враховуючи кольорову гаму інтер'єру приміщення. Якщо потрібні підказки скористайтесь комбінаціями кольорів запропонованими дизайнерами ROSA. Для кожного мотиву ми підготували рекомендації поєднання фарб з палітри акрилу для декору ROSA Talent. Якщо у Ваших домашніх сховищах ще не мешкають фарби, або закінчився потрібний колір, скористайтесь нашими підказками та придбайте потрібні Вам відтінки.

Експериментуйте з кольорами та декором! Панно можна задекорувати в одній техніці або поєднати різні матеріали: акрилові чи гуашеві фарби, маркери, декупаж, кракелюр, папір, текстурні пасти, декоративні блискітки - так буде ще цікавіше. Для збереження панно від пилу та механічних ушкоджень рекомендуємо покрити готову роботу акриловим лаком для живопису.

Нові заготовки панно-мозаїка від ROSA Talent - це:
• Ексклюзивна заготовка для панно зі стильним дизайном;
• Мозаїка, арттерапія та елемент інтер’єру в одній коробці;
• Оригінальний подарунок творчій людині

Панно мозаїка:
• Легко складається по контурам-підказкам на основі заготовки;
• Кожен елемент можна окремо розфарбувати;
• Колекційність дизайнів дозволяє розмістити їх поряд та об’єднати в єдиній тематиці;
• Гладкий матеріал МДФ, що легко декорується;
• Товщина готового об'ємного панно - 9 мм;
• Містить отвори на основі, для розміщення панно на стіні.

Створення панно цікавий та захопливий процес навіть для дитини, як етап складання мозаїки по нанесеним контурам, так і процес декорування кожного сегменту в обраний колір. Зібрані усі сегменти разом утворюють чудову гру кольорів в мінімалістичному стильному панно.
Різноманітні види панно пасуватимуть до інтер’єрів робочого кабінету, дитячої кімнати, кухні, залу, шкільного класу та навіть салону краси. Колекційність дизайнів дозволяє розмістити їх поряд та об’єднати в єдиній тематиці чи кольоровому рішенні.

Декор та складання панно-мозаїки - це чудове заняття, своєрідна арттерапія для людей будь-якого віку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Схожі публікації