Новинка: Патріотична колекція трафаретів від ROSA Talent

Новинка: Патріотична колекція трафаретів від ROSA Talent

З Україною в серці!
В такий непростий для нашої держави час ми створили для Вас патріотичну колекцію трафаретів від ROSA Talent! З їх допомогою Ви зможете задекорувати футболку, еко сумку, джинсовку чи світшот та виразити свою позицію і заявити світу: "Я - Українець і я цим пишаюсь!"

Мотиви:

Написи. Популярні українські написи та гасла різними шрифтами - легко, швидко та якісно дозволять створити патріотичний напис на виробі. "Доброго вечора! Ми з України!" - популярна на весь світ фраза відтепер буде прикрашати вашу футболку чи світшот.

Елементи. Козак з шаблею, соняшник, голуб миру, тризуб в декількох варіантах - основні українські символи, що нададуть виробу патріотичного настрою. Ми впевненні, що ця річ стане особливою для кожного та з гордістю носитиметься не один рік.

За рахунок якісної клейової основи трафарети ідеально лягають на різні типи поверхонь: тканина, скло, дерево, папір, полотно ґрунтоване; не дають малюнку розтікатися при цьому не лишають слідів клею по собі. І, що важливо, їх можна використовувати безліч разів, головне після роботи ретельно очистити від залишків матеріалу, що наносився.

Самоклеючі трафарети ROSA Talent підходять для роботи з акриловими та гуашевими фарбами, фарбами у спреях, фарбами для тканин, скла та кераміки, структурними пастами, гелями, позолотою, маркерами, крейдою, восковими олівцями та іншим. Створення декору з трафаретами ROSA Talent перетворюється на легкий та захоплюючий процес.

Характеристики багаторазових самоклеючих трафаретів ROSA Talent:
18 нових мотивів патріотичної серії;
• Міцний клеючий шар багаторазового використання;
• Трафарет щільно прилягає до поверхні, зберігає малюнок від розтікання;
• Для декорування різних видів поверхонь.

Трафарети самоклеючі ROSA Talent – ідеальне рішення в роботі декораторів інтер’єрів, рукодільників, скрапбукерів, чудовий помічник для студентів та школярів, надзвичайно зручний матеріал в декоруванні з дітьми.

ДетальнішеСхожі публікації