Нові набори акрилових фарб для розпису тканин ROSA Talent

Нові набори акрилових фарб для розпису тканин ROSA Talent

Нові набори акрилу для розпису тканин від ROSA Talent - це справжня знахідка для тих, хто вперше хоче спробувати себе в техніці, але вагається з вибором кольорів фарб для першої покупки.
Гармонійно підібрані кольори та стильне пакування - чудовий варіант подарунка для творчої людини.

Вже доступні до замовлення набори:
UNICORN - 9*20мл. Ніжні пастельні кольори, що ідеально підійдуть для зображення квітів, розпису дитячого одягу. М'які відтінки чудово комбінуються між собою, а також з білим кольором. Вдалим буде поєднання пастельного тону з більш насиченим відтінком свого кольору.
STYLE - 9*20мл. Яскраві, сміливі кольори для створення сучасних молодіжних мотивів.

Незабаром очікуйте ще більше нових наборів:
STYLE - 12*20мл, 18*20 мл для створення сміливих, строкатих мотивів.
CAT - 18*20 мл містить яскраву, насичену базову класичну палітру кольорів, які ідеальні як для використання в чистому виді так і створення безлічі відтінків у сумішах для розпису будь-якого одягу.
HEART - 12*20 (в т.ч. 2 металіка), 24*20 ( в т.ч. 2 металіка) Поряд з базовими кольорами, набори включають 2 кольори металічних відтінків, які додадуть розпису вишуканості та акцентують на деталях.

Підкреслюйте свою індивідуальність з розписаним власноруч одягом та аксесуарами. Якщо Ви хочете створити унікальну розписану річ, але не маєте досвіду в малюванні - скористайтеся самоклеючими трафаретами ROSA Talent. Джинсові куртки, футболки, еко сумки, кеди - легко перетворяться в унікальну стильну річ з використанням акрилу для розпису тканин ROSA Talent.

Акрилові фарби по тканині ROSA Talent на водній основі ідеальні для розпису світлих та темних тканин різного складу, в тому числі шкіри і замші. Вони еластичні після висихання та надмірно не потовщують тканину. Яскраві та насичені кольори фарб добре змішуються між собою, утворюючи нові бажані відтінки. Завдяки однорідній консистенції фарби рівномірно лягають на тканину та не розтікаються, тому їх зручно наносити через трафарет.

Основні характеристики:
• 7 наборів на 9, 12, 18, 24 кольорів по 20 мл;
• Високо покривні - підходять для розпису світлих і темних тканин;
• Однаково добре наносяться і лягають на натуральні та синтетичні тканини;
• Фарба витримує ручне та машинне прання у відповідному режимі.

Створюйте неймовірні візерунки на одязі з акрилом для розпису тканин від ROSA Talent! Виділяйтесь та надихайте!

Детальніше

Схожі публікації