Велике поповнення асортименту настільних мольбертів ROSA Studio!

Велике поповнення асортименту настільних мольбертів ROSA Studio!

3 формати, 6 видів, 11 позицій, 2 групи: сувенірні та для роботи - кожен зможе обрати мольберт відповідно до своїх потреб та завдань.

• Стильний сучасний настільний мольберт-планшет виготовлений з фанери та оснащений отворами й пазами різної форми. В спеціальних пазах можна розмістити телефон з референсом роботи, як в горизонтальному, так і в вертикальному положеннях. Отвори для пензлів, олівців, маркерів, гумок, біндерів впорядкують художні інструменти під час роботи. Розмір основи мольберта 63х6х48см підходить для форматів паперу до В3. Додаткова ніша, розташована під основою, має глибину 3 см та 2 секції, які знадобляться для зберігання паперу, пензлів, палітри та інших інструментів.

Настільний мольберт-планшет з МДФ підходить для паперу форматів до В3, має розмір основи 55х2,5х48 см та ручку для зручності перенесення та транспортування.

Настільний мольберт-планшет з фанери зі збільшеною робочою поверхнею для паперу А3+ має розмір основи 50х4х36,5см.
Мольберт вагою 1,6 кг дуже легкий, тож навіть дитині буде не важко його розкладати та переносити.

Настільний мольберт-планшет з фанери зі збільшеною робочою поверхнею для паперу А3+ має розмір основи 50х8,5х38см. Оснащений шухлядою для зберігання паперу, фарб, пензлів, олівців, маркерів та інших інструментів. Підійде для форматів робіт від А4 до В3. Дана конструкція мольберта є у двох варіантах, що відрізняються за типами матеріалу - один з фанери інший з ХДФ.

Усі настільні мольберти мають 3 позиції нахилу робочої поверхні, що додає зручності в процесі роботи, та планку-підставку, яка забезпечує опору для паперу, підрамника чи склейки.

Сувенірні мольберти:
Мольберт сувенірний настільний для виробів форматів: А6, А5, А4.
Чудово пасує до будь-якого стилю інтер'єру, слугує для демонстрування картин невеликих розмірів, фотографій, презентації товару у вітринах, декору приміщення та навіть як підставка під мобільний телефон. Мольберт має отвір для зарядного пристрою.

Сувенірний настільний Мольберт-підставка для виробів форматів: А6, А5, А4.
Призначений для експозиції картин невеликих розмірів, декоративних тарілок, фотографій, презентації товару у вітринах.

Властивості настільних мольбертів від ROSA Studio:
✔ Легкі та компактні (зручні в транспортуванні та експлуатації), займають мало місця
✔ Стійка та міцна конструкція
✔ Якісна металева фурнітура
✔ Великий вибір конструкцій, розмірів та видів.

Мольберт настільні від ROSA Studio- чудовий помічник для виконання художніх робіт вдома чи в студії, для виставок та експозицій.

Детальніше

Схожі публікації