Новинка: Полотно на підрамнику від ROSA Studio відтепер з галерейним натягом

Новинка: Полотно на підрамнику від ROSA Studio відтепер з галерейним натягом

Вже добре знайомі вам полотна на підрамниках від ROSA Studio відтепер з галерейним натягом*! Удосконалені підрамники мають вагомі переваги, проте вартість їх залишається незмінна.

Тепер полотно на підрамнику ROSA Studio виглядає більш естетично, в оновленому продукті скоби не помітні, оскільки розміщені на звороті. Такий спосіб кріплення дає можливість не використовувати багетну раму та продовжувати картину на торець підрамника.

Полотно на підрамнику ROSA Studio виготовлене з натурального бавовняного дрібнозернистого полотна, ручного ґрунтування, натягнутого на модульний підрамник з клеєної сосни. Бавовняне полотно проклеєне спеціальною проклейкою, яка запобігає проходженню фарби на зворотну сторону та покрите акриловим ґрунтом власного виробництва, який утворює білу міцну еластичну плівку після висихання.

Ґрунтовані полотна з акриловим ґрунтом є універсальною основною для олійних та акрилових фарб, роботи пастеллю.

Основні властивості полотна на підрамнику ручної роботи ROSA Studio:
• 100% бавовна, дрібне зерно, 310г/м²
• Універсальний акриловий ґрунт
• Еластична проклейка
• Модульний підрамник (15х35)
• Галерейний натяг
• Розміри від 15х15 до 60х80.

Полотно бавовняне на підрамнику ROSA Studio - повноцінна основа для живопису, яка внаслідок використання стоншеного модуля та меншої кількості шарів ґрунтування є привабливіше за ціною. Це ідеальний варіант для учнів художніх шкіл, студентів, декораторів та художників - початківців.

* На стоці є залишки підрамників з боковим натягом, вони будуть замінюватись поступово галерейним натягом, в залежності від закінчення залишків.

Детальніше

Схожі публікації