10 нових кольорів професійної акварелі ROSA Gallery

10 нових кольорів професійної акварелі ROSA Gallery

Найочікуваніша новинка року серед поціновувачів акварельного живопису!

10 розкішних, складних, глибоких кольорів професійної акварелі ROSA Gallery для створення ефектів при написанні природи, архітектурних та інтер'єрних пейзажів, фактурних портретів та, ілюстрацій. Гранулюючі та супергранулюючі кольори додають роботам особливого шарму та дозволяють отримати захопливі ефекти, а розкішні високопігментовані металіки стануть родзинкою вашої палітри та нададуть роботам яскравих акцентів.

Золотисто-коричневий. Темний коричневий колір при додаванні води розкриває свої золотаво-жовті відтінки. Зміни та переходи тону створюють ефект зістареної поверхні. Ідеальний для написання кори дерев, осіннього листя. Колір з високим рівнем грануляції та світлостійкості.

Бордово-коричневий. Соковитий, насичений теплий бордовий колір, який в розмиві розкриває свій червонувато-коричневий підтон. Гранулюючий, напівпокривний з високим рівнем світлостійкості, може використовуватись як самостійно, так і у сумішах з іншими кольорами.

Маджентовий сірий. Вишуканий маджентовий колір з сірим підтоном. Напівпокривний з високим рівнем світлостійкості, може використовуватись як самостійно, так і у сумішах з іншими кольорами. Колір гранулює, що додає роботам з його використанням особливого шарму.

Фіолетово-чорний. Складний та глибокий колір для справжніх поціновувачів сутінкових відтінків. Темний теплий фіолетовий колір, у масі набуває практично чорного тону. При розведенні водою, зберігає прозорість. Ідеальний для прописання тіней та вечірніх пейзажів. Може використовуватись для затемнення прозорих кольорів.

Нефритовий зелений. Супергранулюючий насичений, темно-зелений колір у масі, при розведенні водою розкриває свої природні жовто-коричневі тони. Створюючи текстуру та контраст, Нефритовий зелений, заворожує неначе дорогоцінне каміння. Додаючи воду, ви можете отримати безліч відтінків та контролювати грануляцію цього надзвичайного кольору. Ідеальний для пейзажів та атмосферних абстрактних робіт.

Лазурний зелений. Глибокий та природний Лазурно-зелений колір захоплює безліччю відтінків. Зміни та переходи тону від зеленого до синього створюють ілюзію глибини. Насичений у масі, колір розкривається при додаванні води. Напівпокривний з високим рівнем світлостійкості, може використовуватись як самостійно, так і у сумішах з іншими кольорами.

Кобальтовий сірий. Унікальний та неповторний - Кобальтовий сірий не залишить байдужим нікого. Насичений сірий колір у масі переплітається з відтінками бірюзового кобальту, а заворожуючий процес грануляції розкриває легке помаранчево-рожеве сяйво. Додавання води дозволяє регулювати насиченість та ступінь грануляції. Напівпокривний, з високим рівнем світлостійкості.

Карбоновий чорний. Теплий чорний колір при розмитті водою утворює широкий діапазон унікальних мармурових візерунків грануляції. Додавання води, змінює колір від максимально насиченого, до димчасто-сірого. Ідеальний для написання каміння, гірських поверхонь, відображення кори дерева. Експериментуйте з сумішами додаючи Карбоновий чорний до інших кольорів, щоб додати їм ефекту грануляції.

Золото. Теплий насичений золотий колір, виготовлений з пігменту слюди, тонких прозорих частинок, покритих оксидами металів із високим рівнем відбиття світла. У товстому шарі колір надасть яскравих акцентів вашій роботі, у тонкому прозорому - додасть захоплюючого відчуття глибини. Золото змішується з іншими кольорами додаючи їм мерехтливого блиску. Надзвичайно гарно виглядає поверх темних тонів акварелі, або при використанні на темному папері. Ідеальний для імітації кольору дорогоцінних металів.

Срібло. Благородний відтінок срібла додасть родзинки у вашій роботі. Насичений або прозорий срібний тон наповнить глибиною місячне сяйво, хмари, що світяться на заході сонця, відблиски снігу, льоду та води. Срібло додасть яскравих акцентів мушлям, рибам, пір’ю птахів. Імітує колір дорогоцінних металів, в сумішах з іншими кольорами додасть їм мерехтливого блиску. Надзвичайно гарно виглядає поверх темних тонів акварелі, або при використанні на темному папері. Ідеальний для ілюстраторів.

Відтепер доповнена палітра професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery налічує 70 кольорів!

Основні властивості професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery:
• Кольори фарби однакові як в тубі, так і в кюветі – єдина рецептура
• Фарби добре розмиваються навіть після висихання
• Основа 100% натуральний гуміарабік
• Палітра акварелі ROSA Gallery містить багато одно пігментних кольорів, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні
• Висока світлостійкість пігментів збереже роботу в первозданному вигляді з плином часу
• 70 базових та унікальних, чистих та яскравих кольорів дозволяють обрати свої улюблені відтінки

Нові кольори підібрані та створені з урахуванням рекомендації професійних художників України.

Детальніше

Теги: Акварель