Нові заготовки для декору та штампи для вибійки від ROSA Talent в серії Хеловін

Нові заготовки для декору та штампи для вибійки від ROSA Talent в серії Хеловін

Незабаром Гелловін, а значить саме час розпочинати підготовку!
Нові страхітливі дерев'яні фігурки від ROSA Talent перетворяться за допомогою фарб, блискіток, контурів і вашої фантазії, в жахливо цікаві елементи декору містичного свята! Для створення моторошних малюнків на картоні та одязі в тематиці Гелловіну стануть помічниками нові штампи для вибійки!

Серію заготовок доповнили:
• Набори заготовок з підвісом. Оформіть вікна тематичними фігурками кажанів, черепів, привидів, мумій – у вечірньому освітленні вони виглядатимуть дуже атмосферно!
• Набори топерів: гарбузи, привиди, кажани використайте для декору тістечок або страшно смачного гарбузового пирога!
• Кутові заготовки трьох видів: гарбузи, павутина, кажани ефектно прикрасять стіл, комод, або полицю.
• 3D композиції на підставці: відьомський замок, кажани, привиди виглядають містично та дуже правдоподібно завдяки 3Д ефекту. Розставте вироби на столі, полиці або ж на підвіконні - атмосфера жахливого свята - гарантована!

Новенькі заготовки доповнюють раніше створену геловінську серію: стакани-підсвічники, заготовки-написи, 3Д композиції, а ще трафарети зі страхітливими сюжетами для створення зображень на листівках, плакатах, крафтових пакетах.

Штампи для вибійки від ROSA Talent поштучно та в наборах вперше виконані в тематиці Гелловіну та представлені відповідними мотивами: привиди, черепи, павутини, чорні кішки, гарбузи.

Штампи для вибійки - чудові помічники для:
• нанесення страхітливих зображень на футболках, худі, шоперах, скатертинах, текстильних серветках, тематичних костюмах;
• для створення відтисків листівках та скрап-альбомах, запрошеннях на вечірку, тематичних плакатах;
• для штампування візерунків на крафтових пакетах та упакуванні.

Заготовки та інструменти для декорування від ROSA Talent з легкістю допоможуть підготувати тематичний декор до свята та створити атмосферу наймістичнішої події року!

Детальніше

Схожі публікації