Набір професійних художніх акварельних фарб BOTANICAL на 35 кольорів від ROSA Gallery

Набір професійних художніх акварельних фарб BOTANICAL на 35 кольорів від ROSA Gallery

Презентуємо новий великий набір професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах на 35 кольорів “BOTANICAL”. Упакування набору прикрашає робота української художниці Ольги Корнієнко „Троянда, що відцвітає“, виконана аквареллю ROSA Gallery.

В дизайні зображено розкішний бутон рожевої троянди, який осипається. Хочеться неспішно розглядати переходи кольорів, місця згинів пожовклих пелюсток. Скільки в цій тендітній квітці ніжності, невагомості та природної краси!

Палітра нового великого набору на 35 кольорів для створення ботанічних ілюстрацій сформована на базі знайомого набору на 28 кольорів та доповнена насиченими важливими для ботаніки кольорами: Кармін, Хінакрідон ліловий, Церулеум, Індіго, Ауреолін, Краплак коричневий, Марс коричневий. Чистота у сумішах досягається наявністю в палітрі 18 одно пігментних кольорів.

Всі 35 кольорів акварелі підібрані в набір згідно з вимогами техніки та відштовхуючись від колірної гами, яку використовують відомі профільні художники України.

Набір професійних художніх акварельних фарб “BOTANICAL” на 35 кольорів призначені для поціновувачів ботанічної ілюстрації. Повітряність та багатошаровість, що властиві цій техніці, забезпечуються прозорістю акварельних фарб. Набір професійних художніх акварельних фарб “BOTANICAL” від ROSA Gallery поєднав у собі саме ці властивості.

Характеристики нового набору професійних акварельних фарб ROSA Gallery на 35 кольорів:
• Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб;
• Тонко терті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість фарб;
• Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно-прозорого;
• Класична технологія природного сушіння акварелі забезпечує її легке розчинення водою та набір фарби на пензель;
• В металевий пенал вбудовані дві палітри різної конфігурації, спеціальна вставка для кювет та зручний фіксатор для пальця, що дозволяє легко утримувати набір фарб у руці під час роботи;
• Завдяки невеликому розміру пенал можна переносити у сумці або етюднику.

Завдяки стильному дизайну обгортки та зручному металевому пеналу з кришками-палітрами набір акварельних фарб “BOTANICAL” ROSA Gallery стане вишуканим подарунком для професійного художника.

Детальніше

Схожі публікації