Пурінг медіум від ROSA Talent в об'ємі 250 мл

Пурінг медіум від ROSA Talent  в об'ємі 250 мл

Відтепер пурінг медіум від ROSA Talent ще й в об'ємі 250 мл!
Такий об'єм - чудовий варіант для декораторів, які обирають медіум для однієї конкретної роботи, або новачкам, які хочуть вперше ознайомитись із магічною технікою флюїд арту.

Тепер можна обрати один з трьох об'ємів для різних творчих запитів: 250 мл, 500 мл та 1000 мл.

Техніка Fluid Art дозволяє отримати неповторні поєднання кольорів та візерунків на різноманітних рівних твердих поверхнях: дереві, полотні, камені. Створюйте в сучасній техніці панно, картини, годинники або декоративні підставки під тарілки.

Пурінг медіум ROSA Talent забезпечує ідеальну текучість акрилових фарб та стримує їх від змішування між собою для створення неймовірних поєднань кольорів в техніці Fluid Art.
Медіум знижує густину акрилових фарб, завдяки чому фарба має здатність текти по основі для картини. Він легко змішується з акриловою фарбою до однорідної консистенції, що дозволяє художнику контролювати процес розведення фарби та отримати рівномірний колір. Обирайте палітру та кількість кольорів для роботи відповідно до вашого смаку та інтер’єру.

Медіум виготовлений на основі високоякісних акрилових дисперсій, після висихання стає прозорим та не змінює тон фарби. Покращує зчеплення фарб з полотном. Суміш медіуму та фарби утворює міцний кольоровий шар.

Основні властивості:
• Не змінює кольору фарб;
• При розтіканні різні кольори фарби не змішуються між собою;
• Поєднується з будь-якими акриловими фарбами;
• Добре поєднується з рідким силіконом;
• Не жовтіє з часом.

Fluid Art - це особливий напрям у сучасному мистецтві, який не має конкретних сюжетів. Не обов’язково бути художником, щоб працювати в даній техніці. Кожному під силу створити дивовижну космічну картину, яка буде відображенням вашого внутрішнього світу. Процес творення такої роботи своєрідна медитація, яка заворожує, розслабляє, заспокоює та дарує неймовірний результат.

Детальніше

Схожі публікації