Чорний акриловий ґрунт ROSA Studio

Чорний акриловий ґрунт ROSA Studio

Новинка для поціновувачів темних основ для живопису - чорний акриловий ґрунт ROSA Studio.
Насичений чорний колір ґрунту дозволить зекономити час і відразу створить фон для майбутньої картини.
Завдяки високій адгезії акриловий ґрунт має гарне зчеплення з синтетичною проклейкою ROSA Studio, оскільки ґрунт і проклейка складаються з матеріалів однієї хімічної групи.
Висока еластичність ґрунту забезпечує відсутність тріщин (за умови правильної проклейки та натягу), однорідна консистенція та міцна плівка сприяє тому, що фарба не просочиться на зворотній бік полотна.

Обирайте об'єм ґрунту відповідно до потреб:
280 мл
500 мл
1000 мл
На етикетці вказаний приблизний розхід ґрунту, щоб художник міг оцінити який об'єм йому потрібен.

Залежно від очікуваного результату, художник може обрати різні способи нанесення ґрунту: при нанесенні тонкими шарами ґрунт ROSA Studio дозволяє зберегти фактуру полотна, при нанесенні товстим шаром – досягти рівної поверхні. Для досягнення необхідної консистенції, ґрунт можна розвести водою. Робочі інструменти легко відмиваються водою відразу після використання.

Акриловий ґрунт ROSA Studio пройшов тривале випробування часом - протягом багатьох років він використовується для виробництва ґрунтованих полотен ROSA. Саме тому, ми впевнено рекомендуємо використовувати його прихильникам самостійного створення основ для написання картин.

Детальніше