Штампи для вибійки Вишиванка ROSA Talent

Штампи для вибійки Вишиванка ROSA Talent

28 нових мотивів штампів для вибійки від ROSA Talent серії Вишиванка для швидкого створення патріотичного декору на різних поверхнях!

Українці - це талановитий народ, адже в кожній родині є національний одяг, створений власноруч. Вишивка - це генетичний код українців, культурна спадщина, яку передають із покоління в покоління.

Ми підібрали для вас найбільш популярні мотиви української вишивки та відтворили їх у штампах для вибійки ROSA Talent, аби створення українських патріотичних візерунків було доступно кожному та змогло бути реалізовано на різних поверхнях.

Милі троянди, калина, ніжні гілочки квітів, традиційні орнаменти національної вишивки - класичні мотиви, що особливо гармонійно виглядатимуть на одязі: блузах, футболках, джинсовому одязі; аксесуарах: шоперах, сумках; святкових кухонних аксесуарах: скатертинах, раннерах, серветках.

Особливо стильно буде виглядати повторення однакових елементів на різних предметах в інтер’єрі: скатертині, фартуху, посуді, панно.
Поєднуйте нові мотиви вибійок з існуючими візерунками: геометричними елементами, листочками, гілочками для створення гармонійного завершеного виробу.

Штампи для вибійки - це необхідний інструмент для проведення майстер-класів, адже при правильному догляді його можна використовувати безліч разів.
Залучіть діток до творчості та з допомогою штампів для вибійки. Створюйте листівки, екоторбинки для зберігання солодощів, задекоруйте крафтові пакети для подарунків.

 

 Є безліч варіантів застосування штампів для вибійки для створення:

Візерунків на текстилі. Це класичний варіант використання штампів. Для цієї техніки обов’язково використовують спеціальні акрилові фарби для розпису тканин та натуральні тканини без потовщень та вузликів: льон, бавовна, бязь. Наносити штампи на тканину можна комбінуючи різні мотиви із серії. Так виріб буде виглядати цікавіше.

Відтисків, створення рельєфу на не запечених виробах з кераміки та полімерної глини. По особливому виглядають глиняні предмети: горщики, тарілки, панно з рельєфними об'ємними візерунками. Для більш вираженого зображення, відтиск можна зафарбувати кольором.

Зображень на листівках та скрап-альбомах. Штампи - це швидка допомога у створенні листівки, коли у нас є обмаль часу та матеріалів. Потрібна лише основа для листівки, штамп та акрилові фарби для декору. Основна вимога для створення чіткого якісного зображення - це нанесення акрилової фарби для декору на штамп спонжем і без надлишку.

Відтиски на крафтових пакетах та упакуванні. Обирайте для штампування спокійні природні кольори фарб, щоб це виглядало гармонійно.

 Основні властивості:
• 28 мотивів в серії Вишиванка;
• Універсальний інструмент для створення відбитків та відтисків на різних матеріалах;
• Матеріал основи - МДФ, матеріал штампа - фанера.

 Створюйте українську вишивку штампами для вибійки ROSA Talent! Носіть та використовуйте з гордістю та пошаною особливі речі не один рік.

 детальніше

Схожі публікації