Oновлений дизайн наборів акрилу для декору від ROSA Talent

Oновлений дизайн наборів акрилу для декору від ROSA Talent

Зустрічайте оновлений дизайн наборів акрилу для декору від ROSA Talent!
Стильний, свіжий дизайн набору зачарує вас з першого погляду! Колірна гама набору різниться відповідно до ефектів, типу акрилу, який в середині. Незмінним є лише великий стильний метелик, який став невіддільним елементом дизайну коробки.
Найперше буде змінений дизайн в наборах на 18 кольорів, згодом усі набори акрилу для декору будуть мати нове стильне упакування. Оновлена коробка буде наповнена акрилом для декору в новій покращеній банці.

Набори акрилу для декору ROSA Talent - це справжня знахідка для початківців, які хочуть спробувати себе в декоруванні чи розписі. Новачкам не потрібно самостійно поштучно обирати фарби - нові набори мають всі необхідні кольори для початку роботи в техніці.
Також це вдалий подарунок для декоратора - яскрава стильна упаковка, наповнена різноманіттям кольорів якісного акрилу для декору!

Акрил для декору ROSA Talent поєднує у собі властивості, які роблять роботу декоратора легкою та приємною:
• Вершкова консистенція забезпечує рівномірне нанесення
• Висока покривність дозволяє легко зафарбувати поверхню
• Кольори фарби ідеально пасують для стилів шебі шик, вінтаж, прованс та класика.

Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки. З плином часу фарби зберігають свій яскравий колір.

Акрил для декору однаково гарно наноситься на поверхні з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю, цегли.

Після висихання фарби утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті. Вироби, що постійно перебувають у користуванні, для додаткового захисту рекомендуємо покрити лаком на водній основі.

Набори акрилу для декору від ROSA Talent - більше можливостей для втілення творчих ідей!

детальніше

Схожі публікації